Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 150
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2345850
15695
410
Books: History
2410460
15696
410
Books: History
Egy évszázad mezsgyéjén. A Kner Nyomda gyomai és békéscsabai üzemeinek története. Szerk.: Balog Miklós. Gyoma, 1982, Kner Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2410427
15697
410
Books: History
2446306
15698
410
Books: History
Boros János-Rapcsányi László: Vendégségben őseinknél. H.n. 1975, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Foltos egészvászon kötésben, foltos és szakadozott papír védőborítóval, belül jó állapotban.
2528610
15699
410
Books: History
2458906
15700
410
Books: History
2494633
15701
410
Books: History
2528389
15702
410
Books: History
Molnár Tamás et al.: A magyar Szent Korona és a Szentkorona-tan az ezredfordulón. Bp., 1999, Szent István Társulat, 391 p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb ragasztásnyommal, egyébként jó állapotban. 2549572
15703
410
Books: History
dr. Kenéz Béla: Magyarország népességi statisztikája. Bp., 1906. Stampfel. Kiadói egészvászon kötésben, színezett lapélekkel, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal 2549036
15704
410
Books: History
Zolnai Béla: II. Rákóczi Ferenc. Magyar Életrajzok. Bp., [1942], Franklin-Társulat, 1 t. (címkép) + 224+(4) p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
2537021
15705
410
Books: History
Mátyás Szabolcs: Beregi sorstalanság. Debrecen, 2005. M. SZ. és Társa.
2397272
15706
410
Books: History
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF