Weltweit Münzen Zahl der Lose: 412
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2516517
31433
409
Worldwide silver and metal coins
Numismatik
Ausztria 1976. 100Sch Ag "Téli Olimpia Innsbruck" T:2 patina Austria 1976. 100 Schilling "Winter Olympics Innsbruck / Building and Olympic logo" C:XF patina Krause KM#2927 2516758
31434
409
Numismatik
Ausztria 1976. 100Sch Ag "Innsbruck - XII. téli olimpia / Lesikló sánc" T:2 patina Austria 1976. 100 Schilling Ag "Winter Olympics Innsbruck / Ski take-off ramp" C:XF patina Krause KM#2929 2540400
31435
409
2200
Numismatik
Ausztria 1978. 100Sch Ag "700 éves Gmunden" T:1-patina Austria 1978. 100 Schilling Ag "700th Anniversary of Gmunden" C:AU Krause KM#2938 2516515
31436
409
Numismatik
Ausztria 1979. 100Sch Ag "200 éves az Innviertel" T:1-,2 patina Austria 1979. 100 Schilling Ag "200th Anniversary - Innviertel" C:AU,XF patina KM#2943 2516526
31437
409
Numismatik
Ausztria 2004-2015. 1c-2E (8xklf) forgalmi szett + 1989. 10gr aranyozott érme műanyag tokban T:1,1- Austria 2004-2015. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set + 1989. 10 Groschen gilt coin in plastic case C:UNC,AU
2519206
31438
409
Numismatik
Ausztria 2017-2018. 1c-2E (8xklf) forgalmi összeállítás sérült műanyag tokban, benne 2018. 2E "Ausztria 100 éves" T:1,1- Austria 2017-2018. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set in damaged plastic case, within 2018. 2 Euro "Austria 100th anniversary" C:UNC,AU
2535043
31439
409
2200
Numismatik
Bahrein 1965-1995. 5f-100f (6xklf) T:1-2 Bahrain 1965-1995. 5 Fils - 100 Fils (6xdiff) C:UNC-XF 2510708
31440
409
Numismatik
Belgium 1911-1998. 2c-50Fr (14xklf) T:1--3 Belgium 1911-1998. 2 Cent - 50 Francs (14xdiff) C:AU-F
2442151
31441
409
Numismatik
Belgium 1996. 5E Cu-Ni fantázia kiadás T:1 Belgium 1996. 5 Euro Cu-Ni fantasy issue C:UNC
2534041
31442
409
4400
Numismatik
Bermuda 1964. 1C Ag "II. Erzsébet" T:1- (PP) Bermuda 1964. 1 Crown Ag "Elizabeth II" C:AU (PP) Krause KM#14
2484849
31443
409
Numismatik
Brazília 1923-1940. 100R - 400R Cu-Ni (4xklf) T:2,2- Brasil 1923-1940. 100 Reis - 400 Reis Cu-Ni (4xdiff) C:XF,VF
2519132
31444
409
Numismatik
Brazília 1936. 1000R Al-Br + 1937. 500R Al-Br T:2-,3 Brazil 1936. 1000 Réis Al-Br + 1937. 500 Réis Al-Br C:VF,F Krause KM#541, KM#540
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF