Spielzeuge Zahl der Lose: 72
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2473824
12876
409
Toys, board-games
3 db játék figura, szörnyeteg és babák. 30 cm-ig
2386759
12877
409
Toys, board-games
10 db minion műanyag játék figura, gyűjthetőek. 8 cm 2326454
12878
409
Toys, board-games
2 db Marin Chiclana vintage spanyol baba figura, műanyag, díszes szövet öltözetben, arc kézzel festett: Matador, m: 44 cm és táncos, m: 27,5 cm, talapzaton jelzett, jó állapotban / 2 pcs of vintage Marin Chiclana figurines, plastic with clothes, face hand painted: matador, m: 44 cm and dancer. m: 27,5 cm, marked, in good condition
2377089
12879
409
Toys, board-games
Corgi fire heroes 4 tűzoltóautó eredeti gyűjtői dobozban. / Fire brigade trucks 2404341
12880
409
Toys, board-games
Márvány sakk készlet. Márvány táblával, díszdobozban. 20x20 cm Doboz alja kissé sérült 2404347
12881
409
Toys, board-games
Virág mintás üveg váza. Ezüst szálas díszítéssel. Formába préselt, jelzett, hibátlan. d: 19 cm, m: 16 cm 2358053
12882
409
Toys, board-games
6 db Walt Disney műanyag figura. Jelzettek 12 cm ig.
2418909
12883
409
Toys, board-games
The Leonardo collection ezüstözött gyermek csörgő eredeti dobozában / Leonardo collection silver plated baby rattle in box: 11 cm 2418907
12884
409
Toys, board-games
Bukowski ()Svéd) panda figura Jelzett plüss játék figura 30 cm 2418905
12885
409
Toys, board-games
Steiff oroszlán. Jelzett plüss játék figura 12 cm 2376831
12886
409
Toys, board-games
Star Wars gyűjtemény: Luke Skywalker figura, Kenner + 3 db Pez adagoló, eredeti csomagolásukban / Star Wars Luke Skywalker Kenner figure + 3 Pez dispensers
2358477
12887
409
Toys, board-games
Kínai Mah-Jong készlet. Exkluzív, nagy méretű porclán őrlemény figurák. Kompletten / Chinese Mah-Jong large game set in original box 35x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF