Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 501

Jelzés nélkül: Karikatúra, vegyes technika, papír, a lap szélén kisebb sérülésekkel, ragasztott, 29,5x20 cm
11095.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Meghívó a Képcsarnok Vállalat új grafikai szaküzletének megnyitására, 1963. szept. 27. Rézkarc, papír, 18x11 cm
11096.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Parlament a Kossuth tér felől. Rézkarc, papír, 14x9 cm
11097.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Székesfehérvár. Rézkarc, papír. Újévi üdvözlőlapon, 12,5x6,5 cm
11098.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelézés nélkül: Fenyves. Olaj, vászon, alján kissé sérült. Kissé sérült fa keretben. 80×60 cm
11099.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Jelzés nélkül: Budapest, Hősök tere. Rézkarc, papír, 10,5x6 cm
11100.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Női alak. Vegyes technika, rizspapír, (cenzori?) pecséttel, festett, üvegezett, fa keretben, 64x42 cm
11101.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzés nélkül: Lovas a vár előtti hídon. Olaj, karton, Fa keretben 16x23 cm
11102.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Utolsó vacsora. Olaj, karton, jelzett, sérült. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben, 37×71 cm
11103.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Kastély. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x50cm
11104.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, papír, kartonra kasírozva, 20x26cm.
11105.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Megzavart szépség . Olaj, fa. 50x67 cm
11106.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF