Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 501

Olvashatatlan jelzéssel: Dinnyés csendélet. Olaj, karton, sérült keretben. 22X27cm
11047.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, sérült keretben. 31,5x46,5cm
11048.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Szürreális kompozíció. Tus, papír, sérült keretben. 29x20cm
11049.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11050.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan jelzéssel: Városi részlet. Rézkarc, papír, sérült keretben, hullámos 22,5x29cm
11051.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Stuttgart. Tus, akvarell, papír, 20x36 cm. Üvegezett sérült keretben.
11052.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női portré 1941. Szén, pasztell, papír, sérült keretben. 30,5x21cm
11053.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Azonosítatlan jelzéssel: "Makói emlék". Fametszet, papír, kézilevonat. Paszpartuban, üvegezett keretben, 31,5x24 cm
11054.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Falusi táj. Olaj, vászon. Apró sérülésekkel, lyukakkal, 50x40 cm
11055.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Két pezsgős pohár. Litográfia, papír, , számozott (18/19). Üvegezett fa keretben, 29x22,5 cm
11056.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Olvashatatlan jelzéssel (középen lent): Labdázó nők. Vegyes technika, papír, jelzett, sérült. Üvegezett fa keretben. 27,5x41 cm
11057.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Olvashatatlan jelzéssel: Havas táj sétálóval. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 24x34 cm
11058.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF