Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 501
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2536228
11047
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Dinnyés csendélet. Olaj, karton, sérült keretben. 22X27cm 2535947
11048
409
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, sérült keretben. 31,5x46,5cm
2535950
11049
409
Olvashatatlan jelzéssel: Szürreális kompozíció. Tus, papír, sérült keretben. 29x20cm
2535952
11050
409
2535747
11051
409
Olvashatatlan jelzéssel: Városi részlet. Rézkarc, papír, sérült keretben, hullámos 22,5x29cm
2535717
11052
409
Olvashatatlan jelzéssel: Stuttgart. Tus, akvarell, papír, 20x36 cm. Üvegezett sérült keretben.
2535954
11053
409
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré 1941. Szén, pasztell, papír, sérült keretben. 30,5x21cm
2542094
11054
409
Azonosítatlan jelzéssel: "Makói emlék". Fametszet, papír, kézilevonat. Paszpartuban, üvegezett keretben, 31,5x24 cm 2537606
11055
409
Olvashatatlan jelzéssel: Falusi táj. Olaj, vászon. Apró sérülésekkel, lyukakkal, 50x40 cm
2358614
11056
409
6500
Olvashatatlan jelzéssel: Két pezsgős pohár. Litográfia, papír, , számozott (18/19). Üvegezett fa keretben, 29x22,5 cm
2530644
11057
409
Olvashatatlan jelzéssel (középen lent): Labdázó nők. Vegyes technika, papír, jelzett, sérült. Üvegezett fa keretben. 27,5x41 cm
2519643
11058
409
Olvashatatlan jelzéssel: Havas táj sétálóval. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 24x34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF