11204.
Beendet 409. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Jelzés nélkül: Városliget, Vajdahunyad. Akvarell, karton, kissé sérült fa keretben. 20,5×25 cm