Foto

Zahl der Lose: 430

Az Orsz. Zsidó Vallási és Történeti Gyűjteményben őrzött ún. Moszkvai pohárról készül 6 db feliratozott fénykép és külön 4 oldalas kézírásos részletes ismertetője, 9x5 cm és 12x9 cm
13740.

Rufpreis:
1 400 HUF

2011 MTK Football Club 1996-os korosztály csoportkép, 20×28 cm
13741.

Rufpreis:
800 HUF

1950 Családi fotóalbum németországi, ausztriai kirándulás képeivel, családi fotókkal, vegyes méretben, datálva
13742.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1941 "Százarcú ember" (Lasse-Maja), vintage film fotó, hátoldalán Adria Hirdetési Vállalat bélyegzőjével, szélein sérült, 23,5x30 cm
13743.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1935 "Kémlázadás", főszerepben: Renate Müller, vintage film fotó, hátoldalán feliratozott és Kovács Emil és Tsa. Bt. filmkölcsönző bélyegzőjével, szélein sérült, 23x29 cm
13744.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1915-1943 Régi családi fotóalbum, kb. 100 db albumlapokra ragasztott fotóval (közte katonafotók), kissé foltos borítójú, zsinórfűzött vászonkötésben
13745.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1942 Sok hűhó Nixiről ("Viel Lärm um Nixi"), főszerepben: Jenny Jugo, vintage film fotó, hátoldalán feliratozott és Lakner Filmservice Reklámanyagosztály halvány bélyegzőjével, szélein sérült, 23,5x30 cm
13746.

Rufpreis:
800 HUF

Biró Mihály: Jegyezzünk hadikölcsönt plakát terv, kézzel ütőszínezett, átrajzolt fotó. 26x21 cm Karton lapon
13747.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1930-1940 5 db német, osztrák film és színész fotó kb 24x30 cm
13748.

Rufpreis:
2 000 HUF

Óriás fotó tétel: Albumok, album töredékek, főleg magyar városképek cca 1930-1950, várak, családi képek, életképek, színészek, sport, stb. összesen kb 1000 db
13749.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

1973 ,,Régi idők rock zenéje" című amerikai film, 12 db vintage produkciós filmfotó, az egyik sarkán törésvonal, 18x24 cm
13750.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1918 Páncélozott járművek - vélhetően orosz filmekben szerepeltek -, 2 db vintage produkciós filmfotó, 15,5x24 cm
13751.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF