Gläser Zahl der Lose: 148
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2528921
11564
408
Glass-objects
Üveg bonbonier, kis csorbákkal, d: 10 cm
2528871
11565
408
Glass-objects
Anyagában színezett üveg asztali tál gyertyával, kis kopásnyomokkal, 21×21 cm 2528799
11566
408
Glass-objects
Likőrös üveg dugóval, kopásnyomokkal, m: 29,5 cm 2528803
11567
408
Glass-objects
Aranyozott likőrös üveg dugóval, kopásnyomokkal, m: 27,5 cm + Virágmintás aranyozott kiöntő, kopásnyomokkal, m: 13 cm 2528765
11568
408
Glass-objects
Ólomkristály hamutartó, kopásnyomokkal, d: 11,5 cm + üveg váza, m: 11,5 cm
2529316
11569
408
Glass-objects
Kétrétegű rózsaszín üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 2531210
11570
408
Glass-objects
6 db színes, üveg formába öntött pohár 8 cm 2531213
11571
408
Glass-objects
5 db zöld vizes pohár. Formába öntött, 9 cm 2531217
11572
408
Glass-objects
Malachitüveg bonbonniere, cseh, napraforgó díszítéssel d: 9 cm 2531174
11573
408
Glass-objects
Dán, egyszálas üveg váza. Formába öntött, savmart. Jelzés nélkül, hibátlan 18x16 cm 2531142
11574
408
Glass-objects
Art deco likőrös üveg + 2 db Römer üveg pohár. Kis kopás. 24 cm, 11,5 cm 2531120
11575
408
Glass-objects
2 db kristály üveg állat figurás papírnehezés. Mackó, majom. m: 11 cm, 2 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF