Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 69
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2526305
11814
408
Sculptures, statuettes, plaques
Agár kutya szobor. Bronz, mészkő talapzaton. Jelzés nélkül 30x27 cm 2522748
11815
408
Vivica jelzéssel: Bukolikus pár. Műgyanta, fa talapzaton. 17 cm
2506035
11816
408
Afrikai bennszülött női figura, faragott fa, jelzés nélkül, repedéssel, m: 38 cm
2531025
11817
408
28000
Bors István (1938-2003): Kalapos, bronz szobor, jelzés nélkül, m: 16 cm 2530125
11818
408
2 db népi fafaragás, kopott, m: 20 cm 2529523
11819
408
Volgográd. Spiáter szobor fa talpon. Sérült,hiányos. 20 cm 2526873
11820
408
Kutya, faragott szerpentinkő, jelzés nélkül, kopott, m: 14cm 2532186
11821
408
26000
Konyorcsik János (1926-): Zsuzsanna és a vének bronz fali kép, Jelzett. 23x17 cm
2526408
11822
408
Buddha, zsírkő, kopott, jelzés nélkül, m: 20,5 cm 2525378
11823
408
Fityisz, faragott fa, kopott, jelzés nélkül. m: 21 cm 2525644
11824
408
Szaraszvati indiai istennő, faragott szantálfa, kopott, m: 28 cm 2525649
11825
408
Indiai elefántos nyaklánc, faragott szantálfa, kopott, h: 64 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF