Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 69
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2531236
11777
408
Sculptures, statuettes, plaques
Ligeti Erika (1934-2004): Népviseletes pár. Réz, fali dísz, Jelzett, repedt fa kerettel d: 7 cm , 15 cm
2470213
11778
408
80000
Medgyessy Ferenc ( 1881 - 1958): A három grácia. Öntött, patinázott bronz fali plasztika. - Jelzett: Medgyessy F. 23 × 30 cm
2450665
11779
408
75000
Muzsnay Ákos (1945 - ): Káin és Ábel. Viaszveszejtéses öntött, patinázott bronz, márványtalpon. Jelezve márványtalp oldalán: Káin és Ábel Muzsnay 1990. m. talapzattal: 35cm 2528409
11780
408
Nagy Ferenc (1920-1998): Szent István király. Fafaragás. Jelzett 42 cm 2528457
11781
408
Párkányi Raab Péter (1967-): Gál Mátyás díj. Bronz. 2001. Jelzett .16x23 cm Fa talapzaton. Csak néhány példány készült, mert a díj egy év után megszűnt.
2524813
11782
408
38000
R. Kiss Lenke (1926 - ): Anya gyermekével. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, 35x22 cm talapzattal együtt
2319224
11783
408
2523735
11784
408
260000
Siklódy Lőrinc (1876 Ditró -1945 Budapest): Palóc menyecske. Öntött, patinázott bronz, márvány talpon. Jelzett. m: 50 cm
2528463
11785
408
30000
Szabolcs Péter (1942-): Az építészet allegóriája. Bronz. Kerámia talapzaton Vörösmarty idézettel 20x18 cm 2476450
11786
408
200000
Sztrákos László (1954): Lebegés, öntött, polírozott bronz, m:36,5 cm, Jelezve: Sztrákos
2476446
11787
408
180000
Sztrákos László (1954): Mózes, öntött, patinázott bronz, m:38,5 cm, Jelezve a talapzaton: Sztrákos
2529917
11788
408
34000
Németh 1937 jelzéssel: Vasárnap. Öntött bronz, márvány talpon. m:23cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF