Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 69

Ligeti Erika (1934-2004): Népviseletes pár. Réz, fali dísz, Jelzett, repedt fa kerettel d: 7 cm , 15 cm
11777.

Rufpreis:
3 000 HUF

Medgyessy Ferenc ( 1881 - 1958): A három grácia. Öntött, patinázott bronz fali plasztika. - Jelzett: Medgyessy F. 23 × 30 cm
11778.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Muzsnay Ákos (1945 - ): Káin és Ábel. Viaszveszejtéses öntött, patinázott bronz, márványtalpon. Jelezve márványtalp oldalán: Káin és Ábel Muzsnay 1990.  m. talapzattal: 35cm
11779.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Nagy Ferenc (1920-1998): Szent István király. Fafaragás. Jelzett 42 cm
11780.

Rufpreis:
10 000 HUF

Párkányi Raab Péter (1967-): Gál Mátyás díj. Bronz. 2001. Jelzett .16x23 cm Fa talapzaton. Csak néhány példány készült, mert a díj egy év után megszűnt.
11781.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

R. Kiss Lenke (1926 - ): Anya gyermekével. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, 35x22 cm talapzattal együtt
11782.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

11783.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Siklódy Lőrinc (1876 Ditró -1945 Budapest): Palóc menyecske. Öntött, patinázott bronz, márvány talpon. Jelzett. m: 50 cm
11784.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Szabolcs Péter (1942-): Az építészet allegóriája. Bronz. Kerámia talapzaton Vörösmarty idézettel 20x18 cm
11785.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sztrákos László (1954): Lebegés, öntött, polírozott bronz, m:36,5 cm, Jelezve: Sztrákos
11786.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Sztrákos László (1954): Mózes, öntött, patinázott bronz, m:38,5 cm, Jelezve a talapzaton: Sztrákos
11787.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Németh 1937 jelzéssel: Vasárnap. Öntött bronz, márvány talpon. m:23cm
11788.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF