Plakat Zahl der Lose: 89
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2523486
14378
408
Posters
A Független Kisgazdapárt választási plakátja, hajtott, kis szakadással, 41,5×30 cm 2522347
14379
408
Posters
1985 Petőfi Csarnok, "Nagyidai Sztojka Fardi" Cigány Művelődési Módszertani Bázis "Amalipé - Barátság" c. francia-magyar cigány estje, kisplakát, 28x20,5 cm
2522344
14380
408
Posters
1983 Kalyi Jag cigány folklór együttes jubileumi műsora, kisplakát, 28x20,5 cm
2526668
14381
408
Posters
Börtsök László (?-?): Conferentia studentium intern.... Plakát terv, 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lap jobb alsó sarkában kissé sérült és hiányos, rajz ép. 28,5x20 cm.
2526478
14382
408
Posters
cca 1930-40 Börtsök László (?-?): Baleset ellen védekezz! Óvatosan mozogj nagyfeszültség közelében! Plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, hajtásnyomokkal, lapszéli apró szakadással, 36×27,5 cm 2526379
14383
408
Posters
Börtsök László (?-?): Plakát terv. Tempera, papír. Jelzett. Sérült, hiányos. 68,5×48,5 cm 2526378
14384
408
Posters
Plakát terv. Tempera, papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Sérült, hiányos. 68×49 cm 2526375
14385
408
Posters
Trafik és Szikra öngyújtó plakát terv. Tempera, karton. Jelzés nélkül, 1930-40 körül. Sérült, hiányos. 75×52 cm 2057652
14386
408
Posters
1939 Róna Emy (1904-1988): Baleset ellen védekezz. Art deco ofszet plakát, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 63×46 cm
2470135
14387
408
Posters
1974 Da Giotto al Mantegna. KIállítási plakát, papír, lap sarkaiban és szélén sérült. 98x67 cm 2447988
14388
408
Posters
1973 Czóbel Béla Kossuth-Díjas festőművész legújabb képeinek kiállítása 90. születésnapja tiszteletére, Ernst Múzeum, Nagymező utca 8. 1973 szeptember 1-16. Plakát. Üvegezett kopott fakeretben. 81x55cm
2490513
14389
408
Posters
Die szolnoker Malerschule, kiállítási plakát, 82×56 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF