Flohmarkt

Zahl der Lose: 867

Szandrik alpakka tálca, Gellért szálló felirattal, jelzett, kopott, 26x21cm
12301.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bőr táska, kopott. 25x27cm
12302.

Bőr táska, kopott. 25x27cm

Rufpreis:
5 000 HUF

Japán porcelánbetétes fém 6db süteményes villa, dobozban, jelzett, kopásnyomokkal.
12303.

Rufpreis:
4 000 HUF

4db fagylaltos kanál, dobozban, jelzett, ezüstözött alpakka, kopásnyomokkal.
12304.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csikóbőr kulacs, erősen kopott, m: 21cm
12305.

Rufpreis:
1 800 HUF

Morgan női esernyő és pénztárca dobozban, jó állapotban.
12306.

Rufpreis:
1 800 HUF

5 db ásvány (sivatagrózsája, amonites, kvarc, stb)
12307.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kerek fakeretes tükör, kopott, d: 17cm
12308.

Rufpreis:
1 800 HUF

Arab fali réz dísztál, arabeszk motívummal, kopott, d: 28,5cm
12309.

Rufpreis:
1 400 HUF

Solingeni, német, 12 személyes evőeszköz készlet, használatlan, új állapotban, számzáras táskában
12310.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

Tolltartó, tapperrel, fém, kopott, m: 5,5 és 7cm
12311.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szecessziós tapperrel, fém, kopott, m: 14,5x8,5cm
12312.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF