Flohmarkt Zahl der Lose: 867
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2528134
12301
408
Flea Market
Szandrik alpakka tálca, Gellért szálló felirattal, jelzett, kopott, 26x21cm 2528072
12302
408
Flea Market
Bőr táska, kopott. 25x27cm
2527683
12303
408
Flea Market
Japán porcelánbetétes fém 6db süteményes villa, dobozban, jelzett, kopásnyomokkal.
2527687
12304
408
Flea Market
4db fagylaltos kanál, dobozban, jelzett, ezüstözött alpakka, kopásnyomokkal.
2527689
12305
408
Flea Market
Csikóbőr kulacs, erősen kopott, m: 21cm
2527691
12306
408
Flea Market
Morgan női esernyő és pénztárca dobozban, jó állapotban. 2527693
12307
408
Flea Market
5 db ásvány (sivatagrózsája, amonites, kvarc, stb) 2527700
12308
408
Flea Market
Kerek fakeretes tükör, kopott, d: 17cm 2527703
12309
408
Flea Market
Arab fali réz dísztál, arabeszk motívummal, kopott, d: 28,5cm 2527600
12310
408
Flea Market
Solingeni, német, 12 személyes evőeszköz készlet, használatlan, új állapotban, számzáras táskában 2527518
12311
408
Flea Market
Tolltartó, tapperrel, fém, kopott, m: 5,5 és 7cm 2527521
12312
408
Flea Market
Szecessziós tapperrel, fém, kopott, m: 14,5x8,5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF