Drucksachen Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2522331
14201
408
Printed Materials
cca 1960-1980 Kőszeg, Jurisich tér, Colorvox hanglemez fotólap, 20x15 cm
2522361
14202
408
Printed Materials
cca 1960-1980 Csepel Vas- és Fémművek többnyelvű, képes ismertető kiadványa, számos színes fotóval, 4 nyelven (magyar, orosz, angol, német), ritka!
2532215
14203
408
Printed Materials
1962 Fogorvosi Szemle folyóirat teljes LV. évfolyama egybekötve (1-12. sz.), 1962. jan.-dec. Szerk.: dr. Varga István. Bp., Medicina. Félvászon-kötésben, néhány lap kissé sérült. Példányszám: 1775. 2529759
14204
408
Printed Materials
1964 Mickey Mouse német nyelvű üdvözlőkártya, kitöltetlen 2529222
14205
408
Printed Materials
1964 Könyvkötő doboz és tokkészítő szakrajz mintalapok, az iparitanuló iskolák I_II_III. osztálya számára, Munkaügyi Minisztérium. Kopott mappában.
2511078
14206
408
Printed Materials
1964 Magirus Deutz vállalat autóbusz prospektusa, német nyelven, képekkel, hajtott, 4 p. 2497183
14207
408
Printed Materials
1965 Ózdi Kohászati Művek képes bemutató füzet és jegyzetfüzet 2 db rézkarccal. Műbőr borítással
2530128
14208
408
Printed Materials
1965 Igazság c. magyar nyelvű romániai szocialista újság 3 db száma (XXVI. évf. 67., 70., 71. sz.), Gheorghe Gheorghiu-Dej (1901-1965) volt román miniszterelnök, kommunista vezető halálával kapcsolatos gyászhírekkel 2510149
14209
408
Printed Materials
1965-1983 Földrajzi értesítő. XIV. évf. 1. füzet, XXIV. évf. 2. füzet, XXXI. évf. 2-3. füzet, XXXII. évf. 3-4. füzet. Papírkötések, kissé kopott borítóval, az egyik gerincen kis szakadással.
2436571
14210
408
Printed Materials
1966 A Foto című újság XIII. évfolyamának számai, 12 db
2530575
14211
408
Printed Materials
1966-1978 4 db Labdarúgó VB témájú újság: Képes Sport VB-kiadás 2 száma + Labdarúgás VB-magazin 2 száma, változó állapotban
2531012
14212
408
Printed Materials
1967 Bp., Program Wycieczki Kolegów Muzeum Komunikacyjnego / a Kommunikációs Múzeum által szervezett Bp.-Varsó körutazás lengyel nyelvű programfüzete, 4 p., tűzött papírkötés, kissé foltos
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF