Mednyánszky jelzéssel: Magas Tátra. Olaj, kartonra kasírozott vászon, ... https://www.darabanth.com/de/408-Fernauktion/408.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~2/Mednyanszky-jelzessel-Magas-Tatra-Olaj-kartonra-kasirozott-vaszon-serult-keretben-46x64c~II2529925
2529925
10486
408
30000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Mednyánszky jelzéssel: Magas Tátra. Olaj, kartonra kasírozott vászon, sérült keretben. 46x64cm
: pelikán_kristóf