10472.
Beendet 408. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
59,62 EUR, 68,75 USD
Jelzés nélkül: Fiatal hölgy képmása ( biedermeier) XIX. sz. közepe, olaj, vászon, 41x35cm, fa keretben, sérült.