Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 000HUF
46
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Edgar Degas (1834-1917) után, Georges William Thornley (1857-1935): Danseuses (táncosnők). Litográfia, papír. Lap kissé foltos. Utólagos (?) jelzéssel. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 23,5×31 cm