Foto Zahl der Lose: 383
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2522742
13568
408
Photo
Az 1914-es szarajevói merényletről Belgrádban is forgattak filmet, melynek négy jelenete a tételben szereplő 4 db produkciós filmfotón is látható, pecséttel jelzett, 18x24 cm
1765037
13569
408
3200
Photo
cca 1984 ,,Vörös grófné" c. film forgatásán készült 11 db vintage fotó, Inkey Alice nevével feliratozva, 18x24 cm
2526205
13570
408
Photo
1928 Dunakeszi, "Magyarság" zászlószentelése, fotóalbum, 14 db fotó, 8,5×11,5 cm
2531882
13572
408
Photo
114 db esküvői fotó, többségében régi, részben foltos, kopott és sérült, klf. méretben 2508913
13573
408
Photo
cca 1941 Dust be my destiny c. film fotója Pecséttel jelzett, sarokhiánnyal. 26x21 cm
2527634
13574
408
Photo
1960 A Sarkadi Általános Gimnázium 1959-1960. évben végzett tanulói, nevesített portrék, kartonra kasírozott fotó, 17×22 cm
2511194
13575
408
Photo
5 db festményekről készült fekete-fehér fotó, a bécsi Szépművészeti Múzeum (Kunsthistorisches Museum) pecsétjével jelzettek, 29,5x20 cm és 28x23 cm körüli méretben
2508905
13576
408
Photo
Lasse-Maja 1941 c. film fotója Pecséttel jelzett, rajzszög nyomokkal a szélén. 24x31 cm
2497301
13577
408
Photo
cca 1967 Kirándulás az NDK-ban fotóalbum sok feliratozott fotóval / visit in the DDR 2508907
13578
408
Photo
2528187
13579
408
4600
Photo
1969 Fotók a Magyar Tanácsköztársaság 50. évfordulója tiszteletére rendezett moszkvai ünnepségről, 16 db, 18,5×24 cm
2502949
13580
408
Photo
cca 1930 5. Gyalogezred találkozó Simon Ármin vendéglőjében, verzón feliratozott fotó, 18x24cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF