Foto

Zahl der Lose: 383

Az 1914-es szarajevói merényletről Belgrádban is forgattak filmet, melynek négy jelenete a tételben szereplő 4 db produkciós filmfotón is látható, pecséttel jelzett, 18x24 cm
13568.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1984 ,,Vörös grófné" c. film forgatásán készült 11 db vintage fotó, Inkey Alice nevével feliratozva, 18x24 cm
13569.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1928 Dunakeszi, "Magyarság" zászlószentelése, fotóalbum, 14 db fotó, 8,5×11,5 cm
13570.

Rufpreis:
8 000 HUF

114 db esküvői fotó, többségében régi, részben foltos, kopott és sérült, klf. méretben
13572.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1941 Dust be my destiny c. film fotója Pecséttel jelzett, sarokhiánnyal. 26x21 cm
13573.

Rufpreis:
2 400 HUF

1960 A Sarkadi Általános Gimnázium 1959-1960. évben végzett tanulói, nevesített portrék, kartonra kasírozott fotó, 17×22 cm
13574.

Rufpreis:
1 200 HUF

5 db festményekről készült fekete-fehér fotó, a bécsi Szépművészeti Múzeum (Kunsthistorisches Museum) pecsétjével jelzettek, 29,5x20 cm és 28x23 cm körüli méretben
13575.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lasse-Maja 1941 c. film fotója Pecséttel jelzett, rajzszög nyomokkal a szélén. 24x31 cm
13576.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1967 Kirándulás az NDK-ban fotóalbum sok feliratozott fotóval / visit in the DDR
13577.

Rufpreis:
1 200 HUF

13578.

Rufpreis:
5 000 HUF

1969 Fotók a Magyar Tanácsköztársaság 50. évfordulója tiszteletére rendezett moszkvai ünnepségről, 16 db, 18,5×24 cm
13579.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

cca 1930 5. Gyalogezred találkozó Simon Ármin vendéglőjében, verzón feliratozott fotó, 18x24cm
13580.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF