Werbungen

Zahl der Lose: 143

150 db hotelcímke, bőröndcímke az 1950-60as évekből, keleti és nyugati országok szállodáiból egyaránt / Hotel labels from Italy, Spain,. Germany, Poland, Bulgarian, Sovjetunion
13193.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vegyes reklám tétel, 3 db:  "Mihalik Zsigmond "Apollo" Kerékpárkészítő- és Varrógép-Műhelye, Bp., X-ik kerület, Gergely utca 1-ső szám, kartonra kasírozva, 13x18 cm;  Berketz István utóda, Kovács Endre Kelme-, Selyemfestő és Vegytisztító Gyár, Bp., IX., Kinizsi-u. 14, kartonra kasírozva, 13x9 cm; Rimóczy László Modern lakberendező, műasztalos, Bp., Tömő utca 5., kartonra kasírozva, 6x9 cm
13194.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Ernst Reime Nürnberg 17 Gewindeschneidwerkzeuge / német szerszámgyár menetfúrókat bemutató képes katalógusa és árjegyzéke, 40 p., tűzött papírkötés, sérült, foltos állapotban
13195.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1950-1960 Orthopädie Königsee / német ortopédiai eszközöket gyártó cég képes termékkatalógusa és árjegyzéke, 126+4 p., papírkötésben, kissé sérült borítóval
13196.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Alga Fiume gyógyszertár reklám 22x13 cm
13197.

Rufpreis:
1 000 HUF

Burgthaler reklámos levélnyitó Jelzett. 26 cm
13198.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1930 Chrysler Modelle "50" "60" "70" "80". Kihajtható, illusztrált reklámkiadvány, német nyelven. Bp., Kellner Alfréd Autókereskedelmi Rt., kis sérülésekkel, foltokkal, 59,5x45 cm
13199.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-1910 Zsolnay Vilmos-féle keramiai gyárak Pécs, szecessziós Zsolnay-reklám, papír kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 18x12,5 cm
13200.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1900 Suchard csokoládé litho reklám címke 13x21 cm
13201.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar védi a hazáját, Garay zár a lakását! Reklám prospektus Nagy-Magyarország térképpel, 1940 körül. Garay János, Bp., Béke-utca. 4 sztl oldal. Lap tetején és alján apró sérüléssel. 23×15 cm.
13202.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1940 SALAN fertőtlenítő és szagtalanító szer 2 oldalas karton reklám 33 x 24 cm
13203.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jurászik Mátyás harmóniumkészítő üzeme, Kecskemét, Nagykőrösi u. 27. Kihajtható reklám prospektus, fekete-fehér képekkel illusztrált, 1930-40 körül. 24x35 cm
13204.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF