Flohmarkt Zahl der Lose: 605
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2514484
12261
407
Flea Market
Fém medál, galambpár, 3x5cm 2514504
12262
407
Flea Market
Fém kopott tűtartó, m: 8cm 2514470
12263
407
Flea Market
Vinci márkájú francia öngyújtó, működik, apró karcokkal. kopásokkal, jelzett, m:5,5cm 2516261
12264
407
Flea Market
Szivarvágó+bakelit szipka dobozban. h: 14 és 7 cm 2516273
12265
407
Flea Market
Ón tálka Velence látképével, jelzett, kopott, 8x13cm
2521950
12266
407
Flea Market
1930 Vác város tiszteletdíja, fém dobozka / cigarettatárca, kopásnyomokkal, 10×7 cm 2516276
12267
407
Flea Market
Petőfi dísztálka, "Talpra magyar, hí a haza!" felirattal. kopott. 10x12cm 2516333
12268
407
Flea Market
Régi ékszeres doboz, jelzett, bőr, Paar János ékszerész, m: 4cm 2471971
12269
407
Flea Market
Kisebb tasaknyi vegyes (nagyrészt fém) gomb 2483353
12270
407
Flea Market
Havasi gyopár, eredeti csomagolásában
2484685
12271
407
Flea Market
6 db bizsu karkötő + 1 db ezüst(Ag) jelzett karlánc 2461316
12272
407
Flea Market
Zöld köves bizsu nyaklánc, h: 42 cm és fém nyaklánc zöld köves függővel, h: 48 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF