Rozsnyó, Roznava; Középen a székesegyház tornya. Épült a XVIII. században. Jobbkézfelől a Szent Ferenc rendi templom a XVIII. századból. Székesegyház, gótika a XIV. század első tizedéből / Cathedral's tower, Franciscan church, Cathedral in winter
1899 (Vorläufer) Ruttka, Vrútky; Vágvölgyi vasútvonal, Justh-alagút. Moskóczi Ferencné / Partie vom Waagtal / Povazie / railway tunnel, railway line in the Váh Valley (EB)
1900 Selmecbánya, Schemnitz, Banská Stiavnica; Ilyen a bányász élete. Studentika. Nyom. és kiadta Joerges Á. özv. és fia 10. sz. / Studentica art postcard, mining (EM)
Selmecbánya, Schemnitz, Banská Stiavnica; Új Akadémia palota. Joerges Ágost özv. és fia, szecessziós fémes hatású fóliás képeslap / palaces of the academy. Metallic foil postcard (vágott / cut)
1935 Selmecbánya, Schemnitz, Banská Stiavnica; Nemzetközi Repülőnap, Stefánik pilóta versenyző, Szitnya hegy / Pozdrav z národnych Plachtárskych Závodor Gen. M. R. Stefánika, Sitno / National Air Show with pilot and aircrafts. Foto S. Protopopov. So. Stpl