Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 144

Tóth Sándor (1933-) / Szabó Géza (1939-) 1993. "MÉE XXIII. Vándorgyűlése Kaposvár / Rippl-Rónai József 1861-1927" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo KV2
30478.

Rufpreis:
1 600 HUF

Trischler Ferenc (1945- ) DN "Bárczi Gusztáv 1890-1964" egyoldalas, öntött bronz plakett (93mm) T:1-
30479.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Turi György (1952- ) 1998. "Brunner Zoltánné Jámbor Gréte alapító / Időskutatási Alapítvány - Idősgondozási Alapítvány" Br emlékérem (99mm) T:1-
30480.

Rufpreis:
800 HUF

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1935. "Hóman Bálint M. Kir. Vallás- és Oktatásügyi miniszter 50. születésnapja emlékére" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (78mm) T:2 patina HPII 3090.
30481.

Rufpreis:
8 000 HUF

~1800-1900. "IOAN I ZAPOI N G REX VNGAIRE / DEXTERA DEI FACIT VIRTVTEM 1537" kétoldalas, öntött bronz érem, előlapon Szapolyai János arcképe, hátoldalon a Szapolyai család címere (44mm) T:2 patina
30482.

Rufpreis:
8 000 HUF

1894. "Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója" ezüstözött Br emlékmedál füllel (29mm) T:2,2- ph.
30483.

Rufpreis:
2 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia 1916KB "Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója" Br emlékérem "PRIVILIGIERTE - OESTERREICHIESCHE NATIONALBANK 1. JUNI 1816 / FRANCISCVS I KALENDIS IVNIIS A MDCCCXVI CONDIT FRANCISCO IOSEPHO I ANNVM LXVIII SVMMA GLORIA REGNANTE SAECVLARIA ORIGINIS ACTA SVNT MCMXVI - K.B (Körmöcbánya)" Szign.: ST SCHWARTZ (65mm) T:2 több ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1916KB "100th Anniversary of the National Bank of Austria" Br commemorative medal with K.B (Kremnica) mintmark. Sign.: Stefan Schwartz (118,10g/65mm) C:XF multiple edge errors HP 4593.
30484.

Rufpreis:
6 000 HUF

1930. "Marlene Dietrich - Marokkó / Marokkó - A legszebb film" kétoldalas Al reklám zseton (34mm) T:2 ph.
30485.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

1936. "Szent Rókus Kórházcsoport" fém zseton (21mm) T:1-
30486.

Rufpreis:
1 000 HUF

1936. "Vivát Béla Xavér a nagy skót telivér" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (57mm) T:1-
30487.

Rufpreis:
8 000 HUF

1943. "A Horthy csúcson állított kereszt munkatúrájának emlékére" egyoldalsa bronz plakett, hátoldalon "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (44x71mm) T:1-
30488.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

1947. "3 éves terv szolgálatában / Hermes Magyar Általános Váltóüzlet R.T. - Budapest IV. Petőfi Sándor u. 5." Al emlékérem (31mm) T:1-,2
30489.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF