https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 144

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1983. "Fery Antal grafikusművész" Br emlékplakett (112x145mm) T:2
1
30406.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1983. "Fery Antal grafikusművész" Br emlékplakett (112x145mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Babits Mihály / Ádáz kutyám" kétoldalas, öntött bronz plakett (104mm) T:2
1
30407.

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Babits Mihály / Ádáz kutyám" kétoldalas, öntött bronz plakett (104mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (21,31g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina
1
30408.

Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (21,31g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csúcs Viktória (1934-) DN "A Pécsi Orvostudományi Egyetem Emlékérme / Pro Universitate" kétoldalas, öntött Br emlékérem (70mm) T:1- fo.
1
30409.

Csúcs Viktória (1934-) DN "A Pécsi Orvostudományi Egyetem Emlékérme / Pro Universitate" kétoldalas, öntött Br emlékérem (70mm) T:1- fo.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csúcs Viktória (1934-) DN "Kiskunhalas - Csipkeház" Br emlékérem (60mm) T:1-
1
30410.

Csúcs Viktória (1934-) DN "Kiskunhalas - Csipkeház" Br emlékérem (60mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. "Kémeri Mikó család" bronz emlékérem peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel. "KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936". Csak 25db készült! (109,07g/59mm) T:2 patina / Hungary 1935. "Kémeri Mikó Family" Br commemorative medallion with "LUDVIG" makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (109,07g/59mm) C:XF patina TP 664.
1
30411.

Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. "Kémeri Mikó család" bronz emlékérem peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel. "KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936". Csak 25db készült! (109,07g/59mm) T:2 patina / Hungary 1935. "Kémeri Mikó Family" Br commemorative medallion with "LUDVIG" makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (109,07g/59mm) C:XF patina TP 664.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
E. Lakatos Aranka (1952- ) 1995. "Lipták András akadémikus 60 éves / Zemplén díj - Szent Györgyi díj - Széchenyi díj" kétoldalas Br emlékérem (89mm) T:1- kis patina
1
30412.

E. Lakatos Aranka (1952- ) 1995. "Lipták András akadémikus 60 éves / Zemplén díj - Szent Györgyi díj - Széchenyi díj" kétoldalas Br emlékérem (89mm) T:1- kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fritz Mihály (1947-) 1992. "IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja" Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP?)  Adamo BP38
1
30413.

Fritz Mihály (1947-) 1992. "IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja" Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP?) Adamo BP38

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Fritz Mihály (1947-) 1992. "IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (36,24g/0.835/42,5mm) T:PP halvány patina Adamo BP38
1
30414.

Fritz Mihály (1947-) 1992. "IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (36,24g/0.835/42,5mm) T:PP halvány patina Adamo BP38

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - A nagy árvíz emlékére - Wesselényi Miklós / Pesti árvíz 1838" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BP26
1
30415.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - A nagy árvíz emlékére - Wesselényi Miklós / Pesti árvíz 1838" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BP26

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" Br emlékérem (42,5mm) (2xklf: magyar és francia nyelven) T:1-
1
30416.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" Br emlékérem (42,5mm) (2xklf: magyar és francia nyelven) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged - Budai Baráti Kör / Csonka János" Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (43mm) T:1-
1
30417.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged - Budai Baráti Kör / Csonka János" Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (43mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse