Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2508104
30406
406
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1983. "Fery Antal grafikusművész" Br emlékplakett (112x145mm) T:2 2513296
30407
406
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Babits Mihály / Ádáz kutyám" kétoldalas, öntött bronz plakett (104mm) T:2 2512090
30408
406
Numismatik
Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (21,31g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina
2512237
30409
406
4800
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) DN "A Pécsi Orvostudományi Egyetem Emlékérme / Pro Universitate" kétoldalas, öntött Br emlékérem (70mm) T:1- fo.
2495703
30410
406
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) DN "Kiskunhalas - Csipkeház" Br emlékérem (60mm) T:1- 2362137
30411
406
Numismatik
Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. "Kémeri Mikó család" bronz emlékérem peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel. "KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936". Csak 25db készült! (109,07g/59mm) T:2 patina / Hungary 1935. "Kémeri Mikó Family" Br commemorative medallion with "LUDVIG" makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (109,07g/59mm) C:XF patina TP 664.
2491523
30412
406
Numismatik
2416945
30413
406
3200
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1992. "IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja" Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP?) Adamo BP38 2511955
30414
406
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1992. "IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (36,24g/0.835/42,5mm) T:PP halvány patina Adamo BP38
2427701
30415
406
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - A nagy árvíz emlékére - Wesselényi Miklós / Pesti árvíz 1838" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BP26 2506368
30416
406
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" Br emlékérem (42,5mm) (2xklf: magyar és francia nyelven) T:1- 2506363
30417
406
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged - Budai Baráti Kör / Csonka János" Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (43mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF