Flohmarkt Zahl der Lose: 513
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2504176
12103
406
Flea Market
Ray-Ban női napszemüveg, kis kopásokkal, tokban 2504190
12104
406
Flea Market
Mercedes napszemüveg, kis kopásokkal 2504184
12105
406
Flea Market
Rodenstok napszemüveg, kis kopásokkal
2504191
12106
406
Flea Market
Mercedes napszemüveg, kis kopásokkal
2504180
12107
406
Flea Market
Rocco napszemüveg, kis kopásokkal
2489876
12108
406
Flea Market
Solingen borotva, h: 23 cm
2504182
12109
406
Flea Market
Ray Ban napszemüveg, kis kopásokkal 2505844
12110
406
Flea Market
Faragott festett esernyőformájú tűtartó, 16 cm
2505488
12111
406
Flea Market
Bizsu karreif, vésett mintával. d: 6 cm 2505589
12112
406
Flea Market
3 db kitámasztós fém fényképtartó, sérült. 2505490
12113
406
Flea Market
Zománcozott papucs, kopott, horpadt, h: 11 cm
2511321
12114
406
Flea Market
Bicska műanyag nyéllel, 4 pengével, apró kopásnyomokkal, műbőr tokban, h: 19 cm (leghosszabb pengével)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF