Drucksachen

Zahl der Lose: 248

1941 A Szépművészet című folyóirat II. évfolyamának 10 db száma, műanyag borítóval, közte egy hiányos
14129.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1942 2 db kis szentképes mappa 8 és 15 db szentképpel
14130.

Rufpreis:
1 400 HUF

1942 Krompecher előjegyzési naptár, néhány oldalnyi bejegyzéssel
14131.

Rufpreis:
1 000 HUF

1942 története, szakadásokkal, 4p
14132.

Rufpreis:
800 HUF

1943 Lardoline Rt. reklámos zsebnaptára/notesze az év minden hónapjára, 11 db kis füzet karton tokban, a márciusi hiányzik, használatlan, jó állapotban
14133.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1943-1952 Földművelésügy Minisztérium füzeteinek több száma egybekötve (növényvédelmi útmutatók, stb.), félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal
14134.

Rufpreis:
1 600 HUF

1943 Magyar Fényképész V. évfolyam 6. szám, 8p
14135.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1943 Magyar Fényképész V. évfolyam 9. szám, 8p
14136.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1943 Magyar Fényképész V. évfolyam 2. szám, 8p
14137.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1943 Europa I. évf. 4. sz., 1943 december, karácsonyi kiadás, szakadt, szétvált papírkötésben, javított, 6 db hiányzó képpel, 68 p.
14138.

Rufpreis:
1 000 HUF

1944 A Magyar vetés c. újság egy száma
14139.

Rufpreis:
1 000 HUF

1944 Kolozsvári Szemle. III. évf. 1. sz., 1944. március. Kolozsvár, Nagy Jenő-ny., 96 p. Benne Kolozsvár történetét érintő érdekes írásokkal. Papírkötésben, a borítón kis foltokkal és kis lapszéli szakadásokkal, a borítón kis hiánnyal, volt könyvtári példány.
14140.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF