Drucksachen Zahl der Lose: 248
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2234972
14129
406
Printed Materials
1941 A Szépművészet című folyóirat II. évfolyamának 10 db száma, műanyag borítóval, közte egy hiányos
2509525
14130
406
Printed Materials
cca 1942 2 db kis szentképes mappa 8 és 15 db szentképpel
2509912
14131
406
Printed Materials
1942 Krompecher előjegyzési naptár, néhány oldalnyi bejegyzéssel
2466568
14132
406
Printed Materials
1942 története, szakadásokkal, 4p
2451984
14133
406
Printed Materials
1943 Lardoline Rt. reklámos zsebnaptára/notesze az év minden hónapjára, 11 db kis füzet karton tokban, a márciusi hiányzik, használatlan, jó állapotban
2509907
14134
406
Printed Materials
cca 1943-1952 Földművelésügy Minisztérium füzeteinek több száma egybekötve (növényvédelmi útmutatók, stb.), félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal 2454954
14135
406
Printed Materials
1943 Magyar Fényképész V. évfolyam 6. szám, 8p
2454962
14136
406
Printed Materials
1943 Magyar Fényképész V. évfolyam 9. szám, 8p
2454959
14137
406
Printed Materials
1943 Magyar Fényképész V. évfolyam 2. szám, 8p
2402428
14138
406
Printed Materials
1943 Europa I. évf. 4. sz., 1943 december, karácsonyi kiadás, szakadt, szétvált papírkötésben, javított, 6 db hiányzó képpel, 68 p.
2511543
14139
406
Printed Materials
1944 A Magyar vetés c. újság egy száma 2506586
14140
406
Printed Materials
1944 Kolozsvári Szemle. III. évf. 1. sz., 1944. március. Kolozsvár, Nagy Jenő-ny., 96 p. Benne Kolozsvár történetét érintő érdekes írásokkal. Papírkötésben, a borítón kis foltokkal és kis lapszéli szakadásokkal, a borítón kis hiánnyal, volt könyvtári példány. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF