Dokument Zahl der Lose: 145
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2509814
12369
406
Documents
1889 Théatre National de l'Opéra-Comique, Représentation Extraordinaire Offerte par la Minicipalité de Paris a la Délégation Hongroise / Párizs, a magyar delegáció tiszteletére tartott operaelőadásra szóló jegy, hajtott, kis sérüléssel, sarokhiánnyal 2508963
12370
406
Documents
1890 Bejelentés az 1890-ben Bécsben tartandó általános gazdasági és erdészeti kiállításra 2510539
12371
406
Documents
1894 Moldoványi István ügyvéd és földbirtokos kinevezése bonyhádi adókivető bizottság elnökévé, M. Kir. Pénzügyigazgatóság Szekszárd dombornyomott fejléces papírján, papírfelzettel, hajtásnyomokkal, apró szakadásokkal 2508942
12372
406
Documents
1896 Sopron, Első Soproni Serfőzde Malátagyár fejléces számla 5 kr okmánybélyeggel
2511677
12373
406
Documents
1897 M. Kir. Államvasutak félárú jegy váltására jogosító igazolvány szép, aranyozott bőr tokban 2511668
12374
406
Documents
1900 A Párizsi Világkiállítás fényképes igazolványa magyar személy részrére 2510303
12375
406
Documents
cca 1900-1940 14 db fejléces számla és céges levél 2508973
12376
406
Documents
1905 Névjegyzék a Győr sz. kir. városban az 1904. évben legtöbb állami adót fizetőkről
2506161
12377
406
Documents
1907 Bp., Államszámviteltani bizonyítvány 2 Kr okmánybélyeggel 2511690
12378
406
Documents
cca 1910 3 db vasúti és hajózási igazolvány nyomdai minta 2407023
12379
406
Documents
1910 Bp., MÁV igazolvány vasúti alkalmazottak nejei és gyermekei részére 2510602
12380
406
Documents
1910 Péchy Károly ügyvéd, Dárda, levele a főhercegi uradalom ügyében Német Lipót mohácsi ügyvédnek, két kézzel írt oldal fejléces papíron, lap széle sérült.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF