Dokument

Zahl der Lose: 145

1889 Théatre National de l'Opéra-Comique, Représentation Extraordinaire Offerte par la Minicipalité de Paris a la Délégation Hongroise / Párizs, a magyar delegáció tiszteletére tartott operaelőadásra szóló jegy, hajtott, kis sérüléssel, sarokhiánnyal
12369.

Rufpreis:
1 000 HUF

1890 Bejelentés az 1890-ben Bécsben tartandó általános gazdasági és erdészeti kiállításra
12370.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1894 Moldoványi István ügyvéd és földbirtokos kinevezése bonyhádi adókivető bizottság elnökévé, M. Kir. Pénzügyigazgatóság Szekszárd dombornyomott fejléces papírján, papírfelzettel, hajtásnyomokkal, apró szakadásokkal
12371.

Rufpreis:
3 000 HUF

1896 Sopron, Első Soproni Serfőzde Malátagyár fejléces számla 5 kr okmánybélyeggel
12372.

Rufpreis:
6 000 HUF

1897 M. Kir. Államvasutak félárú jegy váltására jogosító igazolvány szép, aranyozott bőr tokban
12373.

Rufpreis:
1 000 HUF

1900 A Párizsi Világkiállítás fényképes igazolványa magyar személy részrére
12374.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900-1940 14 db fejléces számla és céges levél
12375.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

1905 Névjegyzék a Győr sz. kir. városban az 1904. évben legtöbb állami adót fizetőkről
12376.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1907 Bp., Államszámviteltani bizonyítvány 2 Kr okmánybélyeggel
12377.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910 3 db vasúti és hajózási igazolvány nyomdai minta
12378.

Rufpreis:
1 000 HUF

1910 Bp., MÁV igazolvány vasúti alkalmazottak nejei és gyermekei részére
12379.

Rufpreis:
1 000 HUF

1910 Péchy Károly ügyvéd, Dárda, levele a főhercegi uradalom ügyében Német Lipót mohácsi ügyvédnek, két kézzel írt oldal fejléces papíron, lap széle sérült.
12380.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF