Antik Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2512423
11550
406
Antique
Ezüstözött réz szivardoboz fa betéttel. XX, sz eleje. 22x15x6 cm 2509679
11551
406
8500
Antique
Oláh Sándor: Kalapos hölgy. Bőr fali dísz, kisplasztika, jelzett, d: 38 cm
2509669
11552
406
8500
Antique
Ikon. XX. sz. eleje Tojástempera, fa tábla. jelzés nélkül. 22x33 cm 2512795
11553
406
Antique
Üveg cukortartó doboz virágmintás bronz fedővel, kis kopásnyomokkal, d: 14 cm 2507607
11554
406
14000
Antique
Kínai ópiumpipa, h: 42 cm 2512443
11555
406
Antique
Jugendstil díszdoboz, kézzel kalapált réz, jelzés nélkül, 14x22x12cm 2506264
11556
406
Antique
cca 1930 Négert formázó art deco pénznyelő szerkezet, mozgatható karral, m: 16,5 cm / cca 1930 Art deco slot machine in the shape of a black man, with moveable arm, h: 16,5 cm 2505204
11557
406
Antique
Tálaló, kopott dobozban, fém, elefántcsont, jelzés nélkül, h: 28 cm 2505235
11558
406
Antique
Csonka Ibolya: Az élet kútja. Tűzzománc, jelzett, 15x23cm
2505496
11559
406
Antique
2 db Steinzeug szódavízespalack, egyik A "Königlich Preussische Brunnen-Verwaltung" (Királyi Porosz Kút Igazgatóság) kőedény palackja szódavízhez. Jelzett. Másik, jelzett, ismeretlen gyár. 1870 körül, m: 24 és 30 cm. Korának megfelelő állapotban.
2507628
11560
406
Antique
TORMÁSSY G. jelzéssel napocska iparművész, fém falikép, falidísz, plasztikus napmotívum díszítéssel. d:26,5cm 2507658
11561
406
Antique
Parázsfogó (kályhaelőtét) tűzpiszkálóval. Elején Héphaisztosz a kovácsmesterség, a tűz görög isten látható. Kopott, rozsdás. 47x20cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF