Antik

Zahl der Lose: 45

Ezüstözött réz szivardoboz fa betéttel. XX, sz eleje. 22x15x6 cm
11550.

Rufpreis:
3 000 HUF

Oláh Sándor: Kalapos hölgy. Bőr fali dísz, kisplasztika, jelzett, d: 38 cm
11551.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Ikon. XX. sz. eleje Tojástempera, fa tábla. jelzés nélkül. 22x33 cm
11552.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Üveg cukortartó doboz virágmintás bronz fedővel, kis kopásnyomokkal, d: 14 cm
11553.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kínai ópiumpipa, h: 42 cm
11554.

Kínai ópiumpipa, h: 42 cm

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
9

Jugendstil díszdoboz, kézzel kalapált réz, jelzés nélkül, 14x22x12cm
11555.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

cca 1930 Négert formázó art deco pénznyelő szerkezet, mozgatható karral, m: 16,5 cm /  cca 1930 Art deco slot machine in the shape of a black man, with moveable arm, h: 16,5 cm
11556.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
29

Tálaló, kopott dobozban, fém, elefántcsont, jelzés nélkül, h: 28 cm
11557.

Rufpreis:
8 000 HUF
15

Csonka Ibolya: Az élet kútja. Tűzzománc, jelzett, 15x23cm
11558.

Rufpreis:
10 000 HUF

2 db Steinzeug szódavízespalack, egyik A "Königlich Preussische Brunnen-Verwaltung" (Királyi Porosz Kút Igazgatóság) kőedény palackja szódavízhez. Jelzett. Másik, jelzett, ismeretlen gyár. 1870 körül, m: 24 és 30 cm. Korának megfelelő állapotban.
11559.

Rufpreis:
4 000 HUF

TORMÁSSY G. jelzéssel napocska iparművész, fém falikép, falidísz, plasztikus napmotívum díszítéssel. d:26,5cm
11560.

Rufpreis:
6 000 HUF

Parázsfogó (kályhaelőtét) tűzpiszkálóval. Elején Héphaisztosz a kovácsmesterség, a tűz görög isten látható. Kopott, rozsdás. 47x20cm
11561.

Rufpreis:
8 000 HUF
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF