10472.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Korda (?) jelzéssel: Vízparti fények. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26x37,5 cm