10414.
Beendet 406. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Bekecs L jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő alkotása: Italozó. Olaj, karton. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, hátoldalán Rubinstein Herman porcelán- és üvegkereskedő bélyegzőjével. 25x18 cm