Komáromi János: A nagy háború anekdotái (1914-1920). Szerk.: Pap Krisztián. H.n., 2005, N.R.G., 231 p. Kiadói papírkötés, részben szétvált kötéssel, a lapok egy része kijár.
Zrínyi Miklós hadtudományi munkái. A kötésterv és az illusztrációk Würtz Ádám munkái. Bp., 1976., Zrínyi. Kiadói kopozz aranyozott nyl-kötés. Megjelent 5000 példányban, ebből 500 példány nyl-kötésben.
Dr. Walter Tibor: A repülő ember. A repülő ember. 3. köt. Bp., 1942, Magyar Repülő-Stádium, 184 p.+8 (fekete-fehér fotókat tartalmazó képtáblák) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
E. Réső Zoltán: Soha többé háborút. A 106-os Tábori Kórház története 1942-1943. Dunaszerdahely, 1993, Lilium Aurum. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Gyakorlati nyomozástan. Rendőri Tanfolyamok Tankönyvei 3. Bp., 1947, Magyar Államrendőrség Országos Szaktanulmányi Felügyelője. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
A Magyar Államrendőrség Tiszti Tájékoztató Tanfolyamainak Tankönyve. Bp., 1946, Magyar Belügyminisztérium. Kiadói papírkötésben, foltos és sérült borítóval, sérült gerinccel, egyik lap a szélén sérült, néhány oldalon ceruzás jelölésekkel.
Deutscher Soldatenhort - Illustrierte Zeitschrift für das deutsche Heer und die Marine. IV. Band (kötet). Berlin, 1893, Karl Siegesmund. Kiadói illusztrált vászonkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, néhány lapon szakadással.
A háborúk világtörténete. Ford.: Félix Pál. Bp., 1992, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. A 21. fejezetet írta Amaczi Viktor.
Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. Fordította Pálffy György. A Búvár Könyvei XI. Bp., é.n., Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. Laza kötéssel, kopott borítóval és kijáró lapokkal.