Stich Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2478705
10784
405
Engravings
1846 Neue strasse in der Klissura. Alt Rudolph. Acélmetszet. üvegezett keretben 15x10 cm 2500840
10785
405
Engravings
cca 1860 Offener Winzerfest (Szüreti mulatság), Színezett rézmetszet, papír. paszpartuban, 8x11 cm 2504997
10786
405
Engravings
7 db hidakat ábrázoló acélmetszet, XIX. sz., változó állapotban, 15,5x10 cm és 19,5x12 cm közötti méretben 2428677
10788
405
Engravings
cca 1900-1920 Rembrandt van Rijn (1606-1669): Hölgy kályha mellett. Fénynyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 23x19 cm.
2499519
10789
405
Engravings
Kossuth Lajos. Eybl Ferenc litográfiája, 1841. Jelzett 20x23 cm, Alja levágott. 2499511
10790
405
Engravings
Kossuth Lajos. Eybl Ferenc litográfiája, 1841. Jelzett 26x19 cm 2501703
10791
405
Engravings
1850 Dunai látkép. Acélmetszet Richter Ignaz Raffalt után. Foltos. 20x14 cm
2472757
10792
405
Engravings
cca 1750-1850 nagy metszet tétel, kb. 40 db, főként halászat, de más mesterségek, természettudományok stb. témában, klf. technikák, részben foltos és sérült, klf. méretekben 2365304
10793
405
Engravings
XIX sz.: A hentes temetése (Des Fleischhauers Leichenzug). Színes litográfia, papír. H. Gerhart, Bécs nyomása és kiadása. Üvegezett fa keretben, 17,5×23,5 cm
2434202
10794
405
Engravings
cca 1970 F.B. Werner után: Erfurt XVIII. sz. látképe. Nyomat, papír. Erfurti Christensen cég ajándékozási soraival a Sasad Szövetkezet részére, 1971-ból. Lap széle foltos. Üvegezett fa keretben. 35x99 cm 2471129
10795
405
Engravings
X.A. v. W. Obermann (?-?) metszése, XIX. sz.: Herculaneum és Pompeji. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 27×40 cm
2437190
10796
405
Engravings
Der Uhrturm in Hong Kong (A hongkongi óratorony ) Színezett rézmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. Szép állapotban, keret kopott. / Coloured copper engraving, framed, 15,6 x 23,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF