Spielzeuge Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2494641
12501
404
Toys, board-games
Retró Szalma Mackó, kopott, sérült, , m: 43 cm
2494747
12502
404
15000
Toys, board-games
Gebruder Heubach plasztikus aljzatfejes baba, kék üveg alvó szemekkel, nyitott szájjal, barna parókával, hajlított végtagokkal, ruhában sorszám: 300-810. Németország. h: 30cm (Kopott, kisebb sérülésekkel. ) / A Gebruder Heubach bisque socket head doll, with blue glass sleeping eyes, open mouth, brown wig, composition bent limb body, and stitched outfit, numbered 300-810. Germany. Length : 30 cm (Worn, with minor damage. )
2495895
12503
404
Toys, board-games
2 db Retro kaucsuk baba, apró kopásnyomokkal, h: 16 és 40 cm
2495264
12504
404
Toys, board-games
cca 1930-1940 Schuco Studio No. 1050. Fém játék kisautó. Sérült, hiányos 21 cm 2495379
12505
404
Toys, board-games
Burago Porsche játékautó fém, műanyag. 25 cm 2492133
12506
404
4400
Toys, board-games
Retró baba, 1970 körül, kaucsuk, műanyag, szövet, felhúzókulccsal, hálós tartóban, korának megfelelő állapotban, m: 28 cm
2494644
12507
404
Toys, board-games
Szó, ami szó - Játék a szavakkal, retró szókirakó társasjáték 2-4 személy részére, mágneses, néhány hiánnyal, sérült dobozában
2493335
12508
404
Toys, board-games
Egy doboznyi vegyes játékkártya 2496515
12509
404
Toys, board-games
Hotel társasjáték, dán kiadás, hiánytalanságra nem elelnőrzött
2457926
12510
404
Toys, board-games
8 kivágható társasjáték kissé megviselt borítóval, részben kivágva 2457867
12511
404
Toys, board-games
Vegyes játékok (Rubik kocka, plüss, fegyver stb) tisztításra szorulnak.
2353810
12512
404
3400
Toys, board-games
Kulccsal felhúzható dobos és lovas Pinokkió figurák. Működő, jó állapotban 14 cm, 19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF