Spielzeuge

Zahl der Lose: 62

Retró Szalma Mackó, kopott, sérült, , m: 43 cm
12501.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gebruder Heubach plasztikus aljzatfejes baba, kék üveg alvó szemekkel, nyitott szájjal, barna parókával, hajlított végtagokkal, ruhában sorszám: 300-810. Németország. h: 30cm (Kopott, kisebb sérülésekkel. ) / A Gebruder Heubach bisque socket head doll, with blue glass sleeping eyes, open mouth, brown wig, composition bent limb body, and stitched outfit, numbered 300-810. Germany. Length : 30 cm (Worn, with minor damage. )
12502.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

2 db Retro kaucsuk baba, apró kopásnyomokkal, h: 16 és 40 cm
12503.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1930-1940 Schuco Studio No. 1050. Fém játék kisautó. Sérült, hiányos 21 cm
12504.

Rufpreis:
1 000 HUF

Burago Porsche játékautó fém, műanyag. 25 cm
12505.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retró baba, 1970 körül, kaucsuk, műanyag, szövet, felhúzókulccsal, hálós tartóban, korának megfelelő állapotban, m: 28 cm
12506.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Szó, ami szó - Játék a szavakkal, retró szókirakó társasjáték 2-4 személy részére, mágneses, néhány hiánnyal, sérült dobozában
12507.

Rufpreis:
1 200 HUF

Egy doboznyi vegyes játékkártya
12508.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hotel társasjáték, dán kiadás, hiánytalanságra nem elelnőrzött
12509.

Rufpreis:
3 000 HUF

8 kivágható társasjáték kissé megviselt borítóval, részben kivágva
12510.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes játékok (Rubik kocka, plüss, fegyver stb) tisztításra szorulnak.
12511.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kulccsal felhúzható dobos és lovas Pinokkió figurák. Működő, jó állapotban 14 cm, 19 cm
12512.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF