10356.
Beendet 404. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,81 EUR, 34,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Női akt, 1970 (kétoldalas mű, hátoldalán absztrakt vázlat). Olaj, farost. 50x35 cm