Kiss J. Zoltán (?-?), működött 1920-1950 körül Kecskeméten: Dinnyepiac (Kecskemét?), 1930-40 körül. Akvarell, karton. Jelzett. Hátoldalán Kiss J Zoltán autográf feliratával. Üvegezett fa keretben. 10x11,5 cm
Kocsis Imre (1940-2015): Páris, az én Bakonyom, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: CV/39. Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lap jobb szélén elszíneződéssel. 55×40 cm / Screenprint on paper, signed, numbered. CV/39.
Komatina, Mito (1956-): Belgrád látképe, 1991. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben, 65x91 cm / Komatina, Mito (1956-), Serbian painter: Panorama of Belgrade (Beograd), 1991. Oil on canvas, signed. With description on a label on the reverse. Framed, 65x91 cm
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Petőfi, 1932. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Komjáti-Wanyerka Gyula autográf ajándékozási soraival 1932-ből. Paszpartuban, 25x20 cm
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Spanyol madonna, 1936. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Komjáti-Wanyerka Gyula autográf ajándékozási soraival. Sérült. 15,5x12 cm