Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 346

Katona Áron Sándor (1940 - ): Lovak. Tűzzománc, fém, fém keretben, jelzett, 20x15cm
10157.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kéri Imre (1945- ): Tél, rézkarc, papír, jelzett, számozott (23/100), 31×49 cm
10158.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiss J. Zoltán (?-?), működött 1920-1950 körül Kecskeméten: Dinnyepiac (Kecskemét?), 1930-40 körül. Akvarell, karton. Jelzett. Hátoldalán Kiss J Zoltán autográf feliratával. Üvegezett fa keretben. 10x11,5 cm
10159.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kiss Ilona (1955-): Jean-Claude, 2004. Litográfia, papír, jelzett. XII/XVI számozással. Kiss Ilona autográf ajándékozási soraival. 21,5x18 cm
10160.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kiss Péter (1957-): Szalonka. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (9/100) üvegezett fa keretben, 34×29 cm
10161.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Klimó Károly (1936-): Kompozíció, 1995. Szitanyomat, karton, jelzett, számozott (138/180), 17,5x13,5 cm
10162.

Rufpreis:
8 000 HUF

Koch Ernő (1898 - 1970): Otto Gebühr német színész Napóleonnak öltözve.  Jelzett: Koch Ernő 1937 Réz nyomódúc. 33x27cm
10163.

Rufpreis:
6 000 HUF

10164.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kolozsváry Kamilló (1936-2008): Lovaskocsi. Olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 18×24 cm
10165.

Rufpreis:
8 000 HUF

Komatina, Mito (1956-): Belgrád látképe, 1991. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben, 65x91 cm / Komatina, Mito (1956-), Serbian painter: Panorama of Belgrade (Beograd), 1991. Oil on canvas, signed. With description on a label on the reverse. Framed, 65x91 cm
10166.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Petőfi, 1932. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Komjáti-Wanyerka Gyula autográf ajándékozási soraival 1932-ből. Paszpartuban, 25x20 cm
10167.

Rufpreis:
5 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Spanyol madonna, 1936. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Komjáti-Wanyerka Gyula autográf ajándékozási soraival. Sérült. 15,5x12 cm
10168.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF