Foto

Zahl der Lose: 279

1913 Budapest, Strelisky Sándor (1851-1922) császári és magyar királyi udvari fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, sarkán sérült, 25,5x15,8 cm
13005.

Rufpreis:
1 600 HUF

1900 Feliratozott csoportkép, 11,3x8,3 cm, karton 20x16 cm
13006.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1940 Góóól! Pobuda Alfréd fényképész és fotóriporter pecsétjével jelzett vintage fotó, 11,1x17,5 cm
13007.

Rufpreis:
1 600 HUF

1894 Budapest, az I. kerületi (Várbeli) községi elemi népiskola tanulóinak csoportképe, Halácsy fényképész felvétele, vintage fotó, 13x20 cm, karton 18,8x23,2 cm
13008.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1880 Családi fotó jelzés nélkül, 12,2x15,3 cm, karton (vízfoltos, alul kissé gyűrött) 20x24,8 cm
13009.

Rufpreis:
1 600 HUF

1919 Feliratozott, aláírással jelzett vintage fotó, 15x10,3 cm, karton 22,3x20,5 cm
13010.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1920 Hatgyermekes család, jelzés nélküli vintage fotó, 14,8x10,2 cm, karton 27,8x17,6 cm
13011.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1967 Budapesti divatbemutató, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 14 db vintage NEGATÍV, 24x36 mm
13012.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gyógyszerész orvosok portré felvételei, ismeretlen képi forrásokról készült 9 db NEGATÍV, Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész hagyatékából, 36x24 mm
13013.

Rufpreis:
2 000 HUF

1914 Kislány babával, kartonra kasírozott fotó Schmidt Ede utóda (Brunhuber Béla) budapesti műterméből, 15x10 cm
13014.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1940, Német tengerész fotója, üvegezett fakeretben, 29x23cm
13015.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1920-1930 Dévaványai műhímző- és varró tanfolyam csoportképe, Singer varrógép reklámplakáttal, kartonra kasírozott fotó, Bergunker B. szeghalmi fényképész pecsétjével jelezve, a kartonon kisebb törésnyomokkal, 17x11,5 cm
13016.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF