Foto Zahl der Lose: 279
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2492211
13005
404
Photo
1913 Budapest, Strelisky Sándor (1851-1922) császári és magyar királyi udvari fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, sarkán sérült, 25,5x15,8 cm
2492203
13006
404
Photo
1900 Feliratozott csoportkép, 11,3x8,3 cm, karton 20x16 cm
2491849
13007
404
Photo
cca 1940 Góóól! Pobuda Alfréd fényképész és fotóriporter pecsétjével jelzett vintage fotó, 11,1x17,5 cm
2492209
13008
404
Photo
1894 Budapest, az I. kerületi (Várbeli) községi elemi népiskola tanulóinak csoportképe, Halácsy fényképész felvétele, vintage fotó, 13x20 cm, karton 18,8x23,2 cm 2492213
13009
404
Photo
cca 1880 Családi fotó jelzés nélkül, 12,2x15,3 cm, karton (vízfoltos, alul kissé gyűrött) 20x24,8 cm
2492215
13010
404
Photo
1919 Feliratozott, aláírással jelzett vintage fotó, 15x10,3 cm, karton 22,3x20,5 cm
2492230
13011
404
Photo
cca 1920 Hatgyermekes család, jelzés nélküli vintage fotó, 14,8x10,2 cm, karton 27,8x17,6 cm
2492238
13012
404
Photo
cca 1967 Budapesti divatbemutató, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 14 db vintage NEGATÍV, 24x36 mm 2491813
13013
404
Photo
Gyógyszerész orvosok portré felvételei, ismeretlen képi forrásokról készült 9 db NEGATÍV, Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész hagyatékából, 36x24 mm 2495466
13014
404
Photo
1914 Kislány babával, kartonra kasírozott fotó Schmidt Ede utóda (Brunhuber Béla) budapesti műterméből, 15x10 cm 2466672
13015
404
Photo
cca 1940, Német tengerész fotója, üvegezett fakeretben, 29x23cm 2496972
13016
404
Photo
cca 1920-1930 Dévaványai műhímző- és varró tanfolyam csoportképe, Singer varrógép reklámplakáttal, kartonra kasírozott fotó, Bergunker B. szeghalmi fényképész pecsétjével jelezve, a kartonon kisebb törésnyomokkal, 17x11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF