Judit Schalansky: Távoli szigetek atlasza. Ötven sziget, ahol sohasem jártam, s ahová nem is jutok el soha. Budapest, 2015, Clipperton Kiadó. Kiadói kartonált félvászon kötésben, egészoldalas illusztrációkkal.
Dakó Péter - Erdős Ferenc - Vitek Gábor: Fehérvárcsurgó története. Fehérvárcsurgó - Székesfehérvár, 2004, Fejér Megyei Levéltár. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Ajándékozási bejegyzéssel
Vegyes a diósgyőri várral kapcsolatos tétel, 3 db: 1959 Dümmerling Ödön-Komáromy József: Diósgyőr vára. Újabb kutatások eredményei. Múzeumi Füzetek 2-3. Miskolc, Herman Ottó Múzeum, 23 p.; 1961 Komáromy József: A diósgyőri várban 1958-60-ban végzett ásatások régészeti és építéstörténeti vonatkozásai. Múzeumi Füzetek 13. Miskolc, Herman Ottó Múzeum, 19+1 p.; cca 2000-2010 Diósgyőri vár. Miskolc, Ady Endre Művelődési Ház, 6 sztl.(x2)
Sz. Weress Jolán: Ausztrália közelről. Heinrich Viktor levelei alapján. Bp., 1936, Centrum Rt. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél részben levált, címlap szakadt, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.
Dr. Benkes Mihály (szerk.): Egyleti élet Pesterzsébeten. A s Pesterzsébet, 1996, Pesterzsébet Önkormányzata-Pesterzsébeti Múzeum-Erzsébeti Munkás Testedző Kör-Ipartestület. 263. p. Készült 1250 példányban. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, fém veretekkel.