Drucksachen Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2485194
13866
403
Printed Materials
Szerda. Tudományos és művészeti folyóirat. I. évfolyam. 2. szám Bp., 1906. (Hornyánszky.) Összesen 7 száma jelent meg a Nyugat szellemi elődjének tekinthető lapnak. Sérült borítóval 2483432
13867
403
Printed Materials
1907 A kir. József műegyetem segítő egyesületének évkönyve 115p.
2484101
13868
403
Printed Materials
1907 A Magyar Iparművészet c. folyóirat 5 db száma Egyik sérült 2485006
13869
403
Printed Materials
1907-1908 A Szegedi Áll. Segélyezett Városi Zeneiskola értesítője, néhány oldal sarka hajtott, kis szakadás, 40p 2461019
13870
403
Printed Materials
1908 Zászlónk c. lap VI. évfolyama bekötve. 2485495
13871
403
14000
Printed Materials
1909-1910 Világkrónika. Képes folyóirat a magyar nép számára. Szerk.: a "Vasárnapi Ujság" és a "Képes Néplap" munkatársai. Harmincharmadik majdnem teljes évfolyam, 2-52 sz.; harmincnegyedik teljes évfolyam, 1-52. sz. Bp., 1909-1910, Franklin, 4+9-416;4+416 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Egybekötve, korabeli kopott félvászon-kötésben, sérült, javított gerinccel, az utolsó lap javított, kissé foltos lapokkal. 2052158
13872
403
100
Printed Materials
cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm
2479581
13873
403
Printed Materials
1910 Egyházi kimutatás az 1900-1909. években begyűjtött péterfillérekről, kerületek és évek szerint lebontva, Veszprém, Egyházmegyei Könyvnyomda, 16 p.
2486715
13874
403
Printed Materials
cca 1910 Elsőáldozási emlék, 2 db színes nyomat Weisz Frigyes nyomdájából, üvegezett keretben 2485175
13875
403
Printed Materials
cca 1910 3 db madaras nyomat + egy Székely Bertalan kép nyomata 33x40 cm
2481368
13876
403
Printed Materials
cca 1910-1920 Szászvárosi Takarékpénztár Rt. kitöltetlen betétkönyve, Szászvárosi Könyvnyomda Rt., 6 p., jó állapotban 2479767
13877
403
4600
Printed Materials
cca 1910-1930 6 db névjegykártya vitéz címerrel és előnévvel, katonatisztek rangmegjelölésével (Tőkés László, vitéz Erdei János, stb.)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF