Antik Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2476459
11614
403
15000
Antique
Ón házassági gyertyatartó pár, jelzett: 1870, német, kopott, horpadásokkal. m: 12,5cm 2478482
11615
403
Antique
Szecessziós ón váza, üveg betéttel. Hibátlan. cca1900 m: 18 cm 2481139
11616
403
Antique
Jelzés nélkül: Lovagok. Tűzzománc. 16x15 cm. Korának megfelelő állapotban.
2477968
11617
403
Antique
Illóolaj tartó. Keleti mintás, ezüstözött fém. 13 cm 2480675
11618
403
Antique
Tevan Margit (1901-1978): Ádám és Éva, réz fali tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24,5 cm 2484561
11619
403
Antique
Réz hamutál, szarvasfigurával, 15×12 cm
2461964
11620
403
Antique
Nagy méretű, antik, réz kupakos tintatartó. Zománc berakásos, poncolt réz. Hibátlan 9x9x11 cm 2423016
11621
403
Antique
Vera effigies sacri vultus domini nostri Jesu Christi. Veronika kendőjének feltehetően XIX sz. végi-XX. sz. eleji másolata, kegytárgy. Nyomat, selyem Jobb alsó sarkában kissé töredékes viaszpecséttel. Foltos. Üvegezett keretben, 39x27,5 cm 2423367
11622
403
Antique
Kettő kerámia lámpa barokkos díszítéssel egyik kislány, másik kisfiú figura. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, sérülésekkel. Egy burával. Bura nélkül 32 cm 2483113
11623
403
Antique
Argentor fém kiöntő, fűszertartó, pohár aljjal és üvegbetéttel, kopásnyomokkal
2476327
11624
403
Antique
WMF gyufa, zsebóra és gyertyatartó. Ón, jelzett, kopott. m: 13 cm 2476513
11625
403
Antique
Figurális fidibusz tartó (gyufa elődje). A vadászat, halászat és madarászat allegóriájával díszítve. 19. sz, feltehetően német. Öntött ólom. Korának megfelelő állapotban. m: 8,5cm, d: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF