Juwelen Zahl der Lose: 193
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2477792
19060
403
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 4,04 g 2477807
19061
403
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, ovális függővel, állítható h: max. 44 cm, jelzett, nettó: 4,74 g
2483009
19062
403
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű sérült lápis lazuli kővel 6,7 g m: 57 cm 2478212
19063
403
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) walles nyaklánc, jelzett, h: 47 cm, nettó: 10,7 g 2478219
19064
403
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos mintás kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 5,9 g
2478222
19065
403
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, köves kereszt függővel, jelzett, állítható h: 45-50 cm, 3,6×1,7 cm, bruttó: 9,5 g
2478227
19066
403
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 14 g 2478232
19067
403
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 3,7 g 2478235
19068
403
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) korpuszos kereszt függővel, jelzett, állítható h: 45-50 cm, nettó: 3,6×2 cm, nettó: 9 g 2478244
19069
403
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, 2 db, jelzett, állítható h: 45-50 cm, nettó: 12,8 g 2478248
19070
403
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro és fantázia nyaklánc, jelzett, h: 41,5 és 50 cm, nettó: 4,3 g 2480460
19071
403
50000
Jewellery
14k Arany (Au) masni formájú bross. Jelzés nélkül. nettó: 6g, 3,2x2,4 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF