https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 134
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2443437
15732
403
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Kósa László - Szemerkényi Ágnes: Apáról fiúra. Néprajzi kalauz. Bp, 1973, Móra Ferenc Könyvkiadó. Sáros András Miklós rajzaival és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé karcos papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2442079
15733
403
0
2000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerk.: Asztalos Miklós. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 t.+413+1 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2414994
15734
403
0
1200
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
3 db történelem témájú könyv. G.K. Zsukov. Emlékek gondolatok. Bp., 1970, Kossuth, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés + Alexander Werth. Oroszország nagy háborúja 1941-1945. Bp., 1971, Kossuth, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. + Alexandr Blok: A cári hatalom végnapjai. Bp., 1987, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2415829
15735
403
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Mítoszok földjén. (Szerk.: Jennifer Westwood) Bp., 1993, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2358052
15736
403
0
5000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Christopher Ailsby: Waffen-SS Hitler fekete gárdája a háborúban. Bp., 1999, Zagora 2000. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2364931
15737
403
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Ódon Erdély I-II. Művelődéstörténeti tanulmányok. Szerk.: Sas Péter. Magyar Hírmondó. Bp., 1986, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2357849
15738
403
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Szinai Miklós-Szűcs László: Bethlen István titkos iratai. Bp., 1972, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadt kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2367438
15739
403
0
1600
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Kossuth Lajos: Szerkesztői jegyzetek a Pesti Hírlaphoz, I. (1841). Szerk.: Fazekas Csaba. Miskolc, 2003, Bíbor Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2367436
15740
403
0
1600
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Dér Dezső - Hajagos József - Hermann Róbert: Az 1848-49-es I. magyar hadtest iratai II. (A januári újjászervezés és az első sikerek). A Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 10. Eger, 2004, Heves Megyei Levéltár. Papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 500 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2357835
15741
403
0
3000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2348552
15742
403
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Nemere István: Mária Teréziától Ferenc Józsefig. H.n. 2008, Nagykönyv. Kiadói kartonál papírkötés. 2441557
15743
403
0
2000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
A magyarok világkongresszusának tárgyalásai Budapesten, 1938 augusztus 16-19. Báró Perényi Zsigmond előszavával. Bp., 1938, Magyarok Világkongresszusának Központi Irodája, 188 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse