Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2479031
17574
403
Sienkievicz Henrik: Qua Vadis? I-II. köt. Regény Krisztus urunk korából. Ford.: Zigány Árpád. Wesely Árpád rajzaival. Bp., én., Pallas. Kiadói félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az I. kötet gerincén kis sérüléssel. 2479029
17575
403
Kosztolányi Dezső 2 műve: Szeptemberi áhítat. Kiadatlan költemények. Sajtó alá rend.: Paku Imre. Bp., 1939., Révai. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kiadói kissé szakadt eredeti papír védőborítóban. + Aranysárkány. Bp., 1942., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban.
2479022
17576
403
2374595
17577
403
P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények I-III. (egybekötve). Bp., 1934, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben. Korlátozott számú kiadás.
2368671
17578
403
Búvár zsebkönyvek 19 kötete, kolibri könyvek 2 kötete. Kiadói kartonált papírkötés. Többnyire kopottas állapotban. 2414657
17579
403
4800
2337751
17580
403
Steinert Ágota: Karácsony. Bp.,1990, Helikon. Sárkány Győző rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
2337814
17581
403
Odze György: Verebes István. Bp., 2002 Korona Kiadó.Szebeni István fényképeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító.
2337796
17582
403
2337645
17583
403
2443750
17584
403
2442818
17585
403
Prima Primissima évkönyv. 2003-2007. Bp.,2007, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban, zsugorfóliában.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF