Themen

Zahl der Lose: 517

Az Osztrák-Magyar Haditengerészet repülőállomása Polában, matrózok egy sérült hidroplánnal (L 126) / WWI Austro-Hungarian Navy, K.u.K. Kriegsmarine, mariners with damaged "L 126" naval aircraft, seaplane at the flight station in Pula. photo (fl)
22894.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 400 HUF
33

Fregattenkapitän Paul Pachner der Kommandant der Zenta / Pachner Pál fregattkapitány, az elsüllyedt Zenta parancsnoka / WWI Austro-Hungarian Navy, K.u.K. Kriegsmarine, commanded the protected cruiser SMS Zenta during the Battle of Antivari in 1914 (fl)
22895.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
11

1918 Zur Marine Kaserne, Herkules am Scheideweg / Ercole al bivio / K.u.K. Kriegsmarine Matrose / Austro-Hungarian Navy mariner humour art postcard. G. Fano, Pola 1910-11. 1587. s: Dworak (?) (r)
22896.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1913 SMS Adria az Osztrák-Magyar Haditengerészet csavaros fregattja este, matrózok / K.u.K. Kriegsmarine / SMS Adria Austro-Hungarian Navy screw frigate at night, mariners, naval flag. G. Fano 1908/9. No. 27. (EK)
22897.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 800 HUF

1941 Die achteren Geschütztürme eines Kreuzers in Gefechtstellung / WWII Wehrmacht (armed forces of Nazi Germany), Kriegsmarine (German Navy), battleship gun turrets in firing positions (EB)
22898.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 400 HUF

Brindisi, Stazione Torpedinieri / Torpedoboot Stazione / Torpedoboat station (EK)
22899.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
3 000 HUF

SM Küstenverteidiger "Wien" K.u.K. Kriegsmarine / SMS Wien az Osztrák-Magyar Haditengerészet Monarch-osztályú partvédő csatahajója / Austro-Hungarian Navy SMS Wien coastal defense ship. Österr. Flottenverein Serie II. Nr. 3. s: Alex Kircher (EK)
22900.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 800 HUF

1921 Ununterbrochene eisenbahnfahrt (Mittelst Dampffähre) zwischen Norwegen-Schweden-Dänemark und Deutschland. Über Warnemünde-Gjedser kaum zwei Stunden Seereise. Dampffähren-Verbindung Warnemünde-Gjedser / Uninterrupted train journey (by steam ferry) between Norway-Sweden-Denmark and Germany. advertisement card with ladies in traditional folk costumes and map. litho (EK)
22901.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF

1906 Várady Ferenc megyei levéltárnok, költő, újságíró + saját levele
22902.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 800 HUF

Somogyi Béla, zsidó származású magyar újságíró, a Népszava szerkesztője, akit - a fehérterrort támadó cikkei miatt - szélsőjobboldali különítményesek gyilkoltak meg (fl)
22903.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 400 HUF

1914 Lady. G.O.M. 1957. litho (fl)
22904.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF

Forever. Lady art postcard. Reinthal & Newman s: Philip Boileau (EB)
22905.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF