Rahmen Zahl der Lose: 25
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2440806
11703
402
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret benne esküvői fotó. Apró sérülések.Belső méret: 40x30 cm, külső méret: 45x35cm 2385969
11704
402
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret tájkép gobleinnel, belső méret: 20,5×29,5 cm, látható méret: 19x27,5 cm 2440803
11705
402
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret benne kisbaba fotó. Apró sérülések.Belső méret: 40x29,5 cm, külső méret: 46,5x36,5cm 2470028
11706
402
Frames
3 db nyomat üvegezett fa keretben 20x30 cm + 2 db egyéb keret 2440800
11707
402
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret Markó Károly - Tivoli tájkép, a szőlőszüret jelenetével című festményről készült nyomattal. Belső méret: 20,5x25,5 cm, külső méret: 24,5x29,5cm 2471223
11708
402
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret ofszet nyomattal, látható méret: 28,7×37 cm 2472681
11709
402
Frames
Dekoratív sérült üvegezett fa keret, kutyát ábrázoló gobelinnel. Belső méret: 10,4×10,4 cm, látható méret: 7,5x7,5 cm 2470773
11710
402
Frames
2 db régi díszes üvegezett fa képkeret, bennük ismert festmények nyomataival, az egyik Barabás Miklós: Vásárra menő román család, 39x31 cmx2 2420325
11711
402
Frames
Dekoratív, régi art deco fali vagy asztali fa képkeret, elsősorban fotók, képeslapok részére kialakított három szintest szövettel bevont karton belsővel. Hátoldalán támasztóval és két karikával. Kopásnyomokkal. 34,5x55 cm, belső méret: 26,5x47 cm. 2433652
11712
402
Frames
2 db üvegezett, kissé kopott fa képkeret gobelinnel, belső méret: 25,5×25,5 cm, látható méret: 24,5×24,5 cm 2472417
11713
402
Frames
Asztali bronz képkeret kopott sérült, 23x23cm, fotóméret: 8x5,5cm 2467881
11714
402
Frames
Üvegezett fa keret, sérült, 18x13cm, hátulján felirat: Máriaremetei emlék, benne nyomat: "HÁZIÁLDÁS Hol hit, ott szeretet. Holszeretet, ott béke Hol béke, ott áldás, Hol áldás, ott Isten, Hol Isten, Ott szükség nincsen." Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF