Drucksachen Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2445785
13741
402
Printed Materials
cca 1910 16 db szecessziós stílusú, egyházi témájú nyomat, František Urban (1868-1919) munkái, részben sérült és foltos, lapméret: 42x31 cm
2472885
13742
402
Printed Materials
1911 Der Ackerbau ist die erste der Künste. Német nyelvű mezőgazdasági kiadvány, fekete-fehér illusztrációkkal, korabeli hirdetésekkel. Sérült, szétvált tűzött papírkötés, intézményi bélyegzőkkel, 93+9 p. 2474181
13743
402
Printed Materials
Göldner's Kalender für Betriebsleitunk u. praktischen Maschinenbau, 1913. Kiadói vászonkötésben / gépipari naptár 2469046
13744
402
Printed Materials
1913 Márkusfalva, Máriássy-kastély, róm. kat. templom, vár, részletek és alaprajzok, 10 db nyomat, Korvin Testvérek Bp., 21,5x17,5 cm és 22,5x18,5 cm közötti méretben 2469042
13745
402
Printed Materials
1913 Márkusfalva, Máriássy-kastély és a vár alaprajzai, 10 db nyomat, Korvin Testvérek Bp., 21x17,5 cm és 22,5x18,5 cm közötti méretben 2469575
13746
402
Printed Materials
1913 A Magyar Kabaré II. évfolyamának 5. száma, 24p 2470679
13747
402
Printed Materials
1913-1914 Tanórarend a máramarosszigeti református líceumi főgimnáziumban. Sérült 32x38,5cm. 2471645
13748
402
Printed Materials
1915 Rézmozsarak és réz tárgyak katonai célra való beszolgáltatására felhívó hirdetmény. gr Andrássy Gyuláné Uránia egyesület 2471621
13749
402
Printed Materials
1915 A Nemzeti Áldozatkészség Szobrának Végrehajtó Bizottsága által a magyar nemzethez intézett körlevél + támogatónak küldött levél
2437056
13750
402
Printed Materials
1916 Meggendorfer -Blätter. Zeitschrift für Humor und Kunst. Band 105. Nr. 1319-1331. 1916. ápr. 6-1916. jún. 29. München-Esslingen, 1916,J. F. Schreiber, 4+208 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, egy kijáró lappal. Ágoston Ernő (1889-1957): Ex libris Soproni Kaszinó, klisé, papír, jelzett a klisén, 13×7,5 cm 2469299
13751
402
Printed Materials
1918 Egyetemi doktorok eskümintája még királyra esküdve, hajtott
2468457
13752
402
Printed Materials
1918 Beszterce gyógyszerészözvegy halotti értesítője 29x23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF