Juwelen

Zahl der Lose: 201

Ezüst(Ag) antik füles kanna, jelzett, m: 23 cm, nettó: 364 g
19037.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

19038.

Rufpreis:
12 000 HUF

1939 Ezüst (Ag) talpú kristály kínáló tál. A Hangya tiszteletdíja gravírozással, jelzett, hibátlan d: 16 cm
19039.

Rufpreis:
2 000 HUF
41

cca 1930 Nagy méretű ezüst (Ag) kupa feliratok nélkül. Jelzett, dianás, mesterjegyes. 637 g m: 39 cm
19040.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

1936 A KMAC - Királyi Magyar Automobil Club túraversenyének díja a klub zománcjelvényével. Nagy méretű ezüst kupa. Jelzett, dianás, mesterjegyes. 396 g m: 30 cm
19041.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

19042.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Ezüst (Ag) Kézi tükör, hajkefe, korának megfelelő állapotban, jelzett, h: 21 és 26 cm.
19043.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Ezüst (Ag) Bonbonniere. Gazdagon csiszolt kristály, ezüst tetővel, hibátlan, korának megfelelő karcokkal. Jelzett. 21,5x8,5x5,5cm, nettó:120,5g
19044.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Arany (Au) Vegyes 14k aranytétel. (nyaklánc, gyűrű, medál, stb.) Erősen sérült darabok is. Részben jelzett, bruttó: 26g
19045.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00
14

Arany (Au) Gyűrű. Cirkónia kövekkel ékítve. méret: 63. Jelzett, 14k, bruttó: 4,6g
19046.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Arany (Au) Pecsétgyűrű. Monogramozható. méret: 57. Jelzett, 14k, nettó: 4,6g
19047.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Arany (Au) Jegygyűrű pár. Egyik cirkóniával ékítve. méret: 54 és 62. Jelzett, 14k, bruttó: 6g
19048.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF