Juwelen Zahl der Lose: 201
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2442389
19037
402
80000
Jewellery
Ezüst(Ag) antik füles kanna, jelzett, m: 23 cm, nettó: 364 g
2406554
19038
402
Jewellery
2474268
19039
402
Jewellery
1939 Ezüst (Ag) talpú kristály kínáló tál. A Hangya tiszteletdíja gravírozással, jelzett, hibátlan d: 16 cm 2467903
19040
402
100000
Jewellery
cca 1930 Nagy méretű ezüst (Ag) kupa feliratok nélkül. Jelzett, dianás, mesterjegyes. 637 g m: 39 cm
2467900
19041
402
80000
Jewellery
1936 A KMAC - Királyi Magyar Automobil Club túraversenyének díja a klub zománcjelvényével. Nagy méretű ezüst kupa. Jelzett, dianás, mesterjegyes. 396 g m: 30 cm 2032430
19042
402
120000
Jewellery
Universal (Au/18K) jelzett arany svájci karóra működő szerkezettel. Porvédőre ragasztott hátlappal, bőr szíjjal, d: 32 mm
2471473
19043
402
Jewellery
Ezüst (Ag) Kézi tükör, hajkefe, korának megfelelő állapotban, jelzett, h: 21 és 26 cm. 2472102
19044
402
14000
Jewellery
Ezüst (Ag) Bonbonniere. Gazdagon csiszolt kristály, ezüst tetővel, hibátlan, korának megfelelő karcokkal. Jelzett. 21,5x8,5x5,5cm, nettó:120,5g 2467564
19045
402
120000
Jewellery
Arany (Au) Vegyes 14k aranytétel. (nyaklánc, gyűrű, medál, stb.) Erősen sérült darabok is. Részben jelzett, bruttó: 26g 2467561
19046
402
40000
Jewellery
Arany (Au) Gyűrű. Cirkónia kövekkel ékítve. méret: 63. Jelzett, 14k, bruttó: 4,6g
2467554
19047
402
40000
Jewellery
Arany (Au) Pecsétgyűrű. Monogramozható. méret: 57. Jelzett, 14k, nettó: 4,6g 2467548
19048
402
48000
Jewellery
Arany (Au) Jegygyűrű pár. Egyik cirkóniával ékítve. méret: 54 és 62. Jelzett, 14k, bruttó: 6g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF