Kőbányai János: A halott arcán növekvő szakáll. A magyar zsidó történet vége? Bp, 2001, Múlt és Jövő Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. Volt könyvtári példány.
Dr. Frisch Ármin: Szemelvények a Biblia utáni zsidó irodalomból. Patai József versfordításaival. Bp., 1993, Auktor. 413 p. Reprint kiadás (Bp., 1906, Pallas). Kiadói bársonykötés, jó állapotban, papír védőborítóban.
Schalom Asch: Pétervár. Gergely Janka fordítása. Bp, 1932, Káldor Könyvkiadó Vállalat. Kopott félbőr kötésben, a hátsó borítón, a bal felső sarokban sérült, ázott.
Kirekesztők. Antiszemita írások 1881-1992. Válogatta és a bevezető tanulmányt írta Karsai László. + Befogadók. Írások az antiszemitizmus ellen 1882-1993. Válogatta és a bevezető tanulmányt írta Karsai László. Bp., 1992-1993, Aura Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.