Bücher: Jagd Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2473652
17635
402
Books: Hunting
Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Bp., 1982, Corvina, 90+2 p.+40 t. Kétoldalas színes képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói védőborítóban. 2469816
17636
402
Books: Hunting
Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1971, Mezőgazdasági, 193 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.
2472316
17637
402
Books: Hunting
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Félvászon kötés, kopottas állapotban, volt könyvtári példány.
2428745
17638
402
Books: Hunting
Jan Kozák: A tajgán vadásztam. Fordította: Hubik István. Budapest, 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban.
2385604
17639
402
Books: Hunting
2385586
17640
402
Books: Hunting
2389325
17641
402
Books: Hunting
Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2385664
17642
402
Books: Hunting
2381331
17643
402
Books: Hunting
Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp.,1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
2446281
17644
402
Books: Hunting
2446279
17645
402
Books: Hunting
2328596
17646
402
Books: Hunting
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF