Porzellan

Zahl der Lose: 289

Alt Wien fajansz bonbonniere, kézzel festett jelenettel. Jelzett, hajszálrepedéssel d: 11 cm
11303.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kahla porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimális kopással.
11304.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bohemia virágos mintájú porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimális kopással.
11305.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ludwig Wessel fajansz süteményes kínáló. Részben kézzel festett, jelzett, kopott. d: 23,5 cm
11306.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wallendorf rózsa mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:19 cm
11307.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db antik figura, kézzel festett porcelán, egyik jelzett, kopott, sérült, restaurált, m: 6 és 17 cm.
11308.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 darabos Wedgewood porcelán asztali készlet. Biszkvit porcelán jelzett, hibátlan
11309.

Rufpreis:
4 000 HUF

Skót nemes porcelán figura, festett biszkvit és fehér mázas. Jelzés nélkül, kardnál sérült, kard egy része festéssel pótolt, 26 cm
11310.

Rufpreis:
5 000 HUF

Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Lantos, biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, hibátlan m: 19 cm
11311.

Rufpreis:
6 000 HUF

4 db Goebel gyerek figura, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 9 cm
11312.

Rufpreis:
6 000 HUF
17

Két személyes régi porcelán reggeliző készlet. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal
11313.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rosenthal porcelán dobozka. matricás, jelzett, kopásokkal. 13 cm
11314.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF