Stich Zahl der Lose: 39
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2459695
10565
401
Engravings
cca 1850 London rézmetszetű látképe 32x17 cm 2459720
10566
401
Engravings
1727 Pieter Burman (1668-1741) rézmetszetű portréja. 24x25 cm
2459712
10567
401
Engravings
5 db rézmetszetű csillagtérkép 1727. 22x17- 28x28 cm-ig / Copper plate star maps 2459728
10568
401
Engravings
1723 Beduzzi (1675-1735) Rézmetszet Allegórikus jelenet / Copper plate engraving 35x21 cm
2459724
10569
401
Engravings
Petr Schubart von Ehrenberg - Pfeffel C. Engelbrecht (1674-1748): IV. Frigyes diadalíve. Rézmetszet / Copper plate engraving 34,5x23 cm 2466884
10570
401
Engravings
cca 1870 5 db litográfia: Böhmisches Scweiz. Franz Jonnas. 38x29 cm
2190032
10571
401
Engravings
XIX. sz.: A szent és a profán szerelem. Tiziano festménye nyomán készült acélmetszet. 20x14 cm 2232361
10572
401
300
Engravings
Fuchshündin. Une chienne renarde. Pejnőstény kutya. Színes litográfia, papír. Jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Paszpartuban. 19,5×27 cm 2466469
10573
401
36000
Engravings
Westall, Richard (1765-1836) után: Aragóniai Katalin VIII. Henrik előtt. Színes litográfia, papír. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva. Lap széle kissé sérült., karton kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 45,5x59,5 cm
2466158
10574
401
Engravings
2 db antik, XIX. sz. divat metszet, színezett litográfia, papír, kissé kopott üvegezett fa keretben, 18x14,5 cm 2460073
10575
401
Engravings
cca 1840 Bartlett, William Henry (1809-1854): The Kazan Pass - Kazán-szoros, acélmetszet, papír, foltos, 13×18 cm 2460070
10576
401
Engravings
cca 1844 Bartlett, William Henry (1809-1854): Inscription on the Via-Trajana - Kazán-szoros, acélmetszet, papír, foltos, 13×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF