Stich

Zahl der Lose: 39

cca 1850 London rézmetszetű látképe 32x17 cm
10565.

Rufpreis:
2 000 HUF

1727 Pieter Burman (1668-1741) rézmetszetű portréja. 24x25 cm
10566.

Rufpreis:
5 000 HUF

5 db rézmetszetű csillagtérkép 1727. 22x17- 28x28 cm-ig / Copper plate star maps
10567.

Rufpreis:
10 000 HUF
27

1723 Beduzzi (1675-1735) Rézmetszet Allegórikus jelenet / Copper plate engraving 35x21 cm
10568.

Rufpreis:
4 000 HUF

Petr Schubart von Ehrenberg - Pfeffel C. Engelbrecht (1674-1748): IV. Frigyes diadalíve. Rézmetszet / Copper plate engraving 34,5x23 cm
10569.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

cca 1870 5 db litográfia: Böhmisches Scweiz. Franz Jonnas. 38x29 cm
10570.

Rufpreis:
5 000 HUF

XIX. sz.: A szent és a profán szerelem. Tiziano festménye nyomán készült acélmetszet. 20x14 cm
10571.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fuchshündin. Une chienne renarde. Pejnőstény kutya. Színes litográfia, papír. Jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Paszpartuban. 19,5×27 cm
10572.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Westall, Richard (1765-1836) után: Aragóniai Katalin VIII. Henrik előtt. Színes litográfia, papír. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva. Lap széle kissé sérült., karton kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 45,5x59,5 cm
10573.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

2 db antik, XIX. sz. divat metszet, színezett litográfia, papír, kissé kopott üvegezett fa keretben, 18x14,5 cm
10574.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1840 Bartlett, William Henry (1809-1854): The Kazan Pass - Kazán-szoros, acélmetszet, papír, foltos, 13×18 cm
10575.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1844 Bartlett, William Henry (1809-1854): Inscription on the Via-Trajana - Kazán-szoros, acélmetszet, papír, foltos, 13×18 cm
10576.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF