Dr. Hortobágyi Tibor et al.: Agrobotanika. Bp., 1980, Mezőgazdasági Kiadó. 583 p. Második kiadás. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként bejegyzésekkel. Megjelent 3000 példányban.
Nouveaux Élémens de Thérapeutique et de Matiere Médicale. Paris, é.n. (cca 1825), De L'Imprimerie de Rignoux. XLVIII+729+(1) p + 1 t. Francia nyelven. Átkötött, aranyozott gerincű műbőr-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó lap sérült, kissé hiányos.
Dr. Kelen Béla: Gyógyítás röntgen-, rádium- és ibolyántúli sugarakkal. Népszerű természettudományi könyvtár 4. Bp., 1923, Kir. Magyar. Természettudományi Társulat. 15 képpel. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, borítón és címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Egészség-naptár. Szerk.: Dr. Schuschny Henrik. Bp., 1911, "Petőfi" Irodalmi Vállalat (Pesti Alfréd). Több korabeli reklámmal. Kiadói illusztrált szecessziós egészvászon kötés, kopott borítóval, a gerince hiányzik.
Németh Ferenc - Seregélyes Tibor: Ne bántsd a virágot! Néhány ritkaság a hazai növényvilágból. Bp, é.n., MTI Kiadó. Színes képmelléklettel. Kiadói papírkötésben. A borító kopott, de belül jó állapotban.