Spielzeuge

Zahl der Lose: 75

Réz díszes kártya doboz bontatlan pakli és kocka kártyákkal 19x12 cm
12441.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szovjet deszantos teherautó fém modell eredeti dobozában
12442.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

1963 Ki ez? Irodalomtörténeti társasjáték, komplett, 100 db kártyával, leírással, eredeti dobozában, 13,5x9x4 cm
12443.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szovjet páncélozott csapatszállító fém modell eredeti dobozában
12444.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

3 pakli kártya, vegyes állapotban
12445.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mercedes játékautó. h: 22cm. Kopott sérült, felhúzó kulcsa nincs. Schuco - Car Electro Phenomenal 5503 - 1960-1969 - Nyugat-Németország
12446.

Rufpreis:
2 400 HUF
40

Mágneses játék és német nyelvű gyerekdalok olvasókártya
12447.

Rufpreis:
1 200 HUF

Connolly, Sean: The complete Drawing & Painting Course. 1997, Pageone. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
12448.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, fóliázott.
12449.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi építészeti tervek (borászat), felcsavarva
12450.

Rufpreis:
1 400 HUF

XIX. sz. eleje. Háromdimenziós gyermekszínház. Kézzel színezett rézmetszetű képek melyekből 3-4 darabot egymás elé rakva térhatású színházi jeleneteket lehet kialakítani. A táblák hátoldalt kézzel számozva 1-4-ig, hogy melyik elem, hová kerüljön. Összesen 38 db tábla, néhányon sérüléssel. Rendkívül ritka. / cca 1800 Hand colored ropper plate engraved tables for 3D children theater 38 tables some are slightly damaged 24x16 cm
12451.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Műanyag játékfigurák, Pez tartó
12452.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF