Spielzeuge Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2456845
12441
400
Toys, board-games
Réz díszes kártya doboz bontatlan pakli és kocka kártyákkal 19x12 cm 2454132
12442
400
Toys, board-games
Szovjet deszantos teherautó fém modell eredeti dobozában 2452958
12443
400
Toys, board-games
1963 Ki ez? Irodalomtörténeti társasjáték, komplett, 100 db kártyával, leírással, eredeti dobozában, 13,5x9x4 cm 2454130
12444
400
Toys, board-games
Szovjet páncélozott csapatszállító fém modell eredeti dobozában 2457917
12445
400
Toys, board-games
3 pakli kártya, vegyes állapotban 2448282
12446
400
Toys, board-games
Mercedes játékautó. h: 22cm. Kopott sérült, felhúzó kulcsa nincs. Schuco - Car Electro Phenomenal 5503 - 1960-1969 - Nyugat-Németország 2457894
12447
400
Toys, board-games
Mágneses játék és német nyelvű gyerekdalok olvasókártya
2458064
12448
400
Toys, board-games
Connolly, Sean: The complete Drawing & Painting Course. 1997, Pageone. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2458041
12449
400
Toys, board-games
Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, fóliázott.
2458105
12450
400
Toys, board-games
Régi építészeti tervek (borászat), felcsavarva 2457178
12451
400
100000
Toys, board-games
XIX. sz. eleje. Háromdimenziós gyermekszínház. Kézzel színezett rézmetszetű képek melyekből 3-4 darabot egymás elé rakva térhatású színházi jeleneteket lehet kialakítani. A táblák hátoldalt kézzel számozva 1-4-ig, hogy melyik elem, hová kerüljön. Összesen 38 db tábla, néhányon sérüléssel. Rendkívül ritka. / cca 1800 Hand colored ropper plate engraved tables for 3D children theater 38 tables some are slightly damaged 24x16 cm 2457833
12452
400
Toys, board-games
Műanyag játékfigurák, Pez tartó
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF